Oladipo netektis „Pacers“ žaidime atsispindėjo nuo pat susitikimo pradžios. Chaotiškai rungtyniavę svečiai per pirmąsias aštuonias rungtynių minutes pataikė tik 1 iš 8 metimų iš žaidimo bei prarado net 5 kamuolius, o tuo pasinaudoję Memfio krepšininkai atitrūko rezultatu 17:7.

Besivejančiosios komandos vaidmenį Indianos klubas išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Trečiajame ketvirtyje „Pacers“ pavyko surengti spurtą 14:3 ir pirmą kartą nuo susitikimo pradžios išlyginti rezultatą. Sėkmingą svečių atkarpą vainikavo itin galingas Myleso Turnerio dėjimas iš viršaus.

Visgi Indianapolio krepšininkams nepavyko pratęsti šio spurto. Ketvirtį atkarpa 11:2 laimėję „Grizzlies“ prieš lemiamą susitikimo dalį turėjo 9 taškų persvarą, o artėjant rungtynių pabaigai po dviejų Marco Gasolio tritaškių dar kartą susigrąžino dviženklį pranašumą.

Apmaudžiu pralaimėjimu pasibaigusi dvikova ne itin sėkmingai susiklostė ir Domantui Saboniui. Su Gasoliu ir Joakimu Noah po krepšiais grūmęsis lietuvis kelis kartus leido prancūzui sukurti Memfio komandai antrusoius šansus, o pats varžovų aikštės pusėje pasižymėjo prastoku taiklumu.

Per 31 aikštėje praleistą minutęs Domas surinko 11 taškų (3/7 met., 5/8 baud.), 8 atkovotus kamuolius, po vieną rezultatyvų perdavimą ir perimtą kamuolį bei tris klaidas. Sabui esant ant parketo „Grizzlies“ pelnė 5 taškais daugiau, nei svečiai iš Indianos – blogesnį rodiklį užfiksavo tik Tyreke‘as Evansas (-6).

Pastaruoju metu itin rimtą žaidybinę krizę išgyvenęs Memfio klubas pergalės dėka nutraukė net aštuonių pralaimėjimų seriją bei sugebėjo palaužti savo oponentus vos antrą kartą per šešiolika pastarųjų rungtynių.

Dvikovai papildomų spalvų suteikė ir brolių Holiday dvikova. „Grizzlies“ atstovaujantis Justinas surinko 16 taškų ir tapo vienu rezultatyviausių Memfio komandos krepšininkų, o Indianos klube rungtyniaujantis lygos naujokas Aronas pasižymėjo 7 taškais, tačiau pataikė tik 3 iš 11 metimų iš žaidimo.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 22 (8/13 met., 11 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 20, Marcas Gasolis 18 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Justinas Holiday 16, Bruno Caboclo 11 taškų (3/4 trit.).

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 21 (1/6 trit.), Darrenas Collisonas 18 (10/10 baud., 9 rez. perd.), Mylesas Turneris 14, Domantas Sabonis 11, Cory Josephas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos klubas naktį iš pirmadienio į antradienį namuose žais su lygos čempionais „Golden State Warriors“.