Dar vieną sėkmingą pasirodymą surengė nuo atsarginių suolo šį kartą pakilęs Domantas Sabonis.

Lietuvis per 29 min. ant parketo pelnė 19 taškų (7/12 dvit., 5/8 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius. Taip pat jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, 3 kartus suklydo, 1 kamuolį perėmė ir 1 metimą blokavo.

10 taškų D. Sabonis surinko vien per ketvirtąjį šių rungtynių kėlinį.

Apskritai tai buvo jau 10-osios NBA rungtynės iš eilės, kai lietuvis mačą baigia surinkdamas dviženklį pelnytų taškų skaičių. Šį sezoną Domanto pelnomų taškų vidurkis yra 12,7, taip pat jis vidutiniškai sugriebia po 8,5 rezultatyvaus perdavimo ir jau yra surinkęs 15 dvigubų dublių.

Pažymėtina, kad „Pacers“ komanda Atlantoje laimėjo tik 4 sykį per pastarąsias 21-erias tarpusavio rungtynes.

Svečiai priekyje buvo didžiąją rungtynių dalį, o ketvirtajame kėlinyje jų pranašumas buvo išaugęs netgi iki dviženklio. Šeimininkams dar sykį pavojingai priartėjus iki 5 taškų ribos, būtent taiklus D. Sabonio metimas ir vėl sugrąžino ramybę į Indianapolio komandos gretas (124:117).

Rezultatyvesnis už D. Sabonį tarp nugalėtojų buvo tik 21 tašką pelnęs Thaddeusas Youngas, tačiau apskritai tarp laimėtojų dviženklį taškų skaičių surinko 8 iš 10-ies ant parketo pasirodžiusių žaidėjų.

„Pacers“ Rytų konferencijoje užima 3-ąją, „Hawks“ – 12-ąją vietas.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 21, Domantas Sabonis 19, Tyreke'as Evansas 19, Bojanas Bogdanovičius 16, Corey Josephas 14, Darrenas Collisonas 11, Mylesas Turneris 11 taškų.

„Hawks“: Kentas Bazemore'as 32, Johnas Collinsas 21, Dewayne'as Dedmonas 18, Trae Youngas 17, Jeremy Linas 12 taškų.

Tuo metu kitose rungtynėse tarp Vakarų konferencijos atstovų šešių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė Dalaso „Mavericks“ (16/17) ekipa, namuose 122:119 (33:30, 34:34, 23:30, 32:25) nugalėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (15/20).

Mačo herojumi ir vėl tapo slovėnų krepšinio vunderkindas Luka Dončičius, likęs per mažą žingsnelį nuo trigubo dublio.

19-metis puolėjas šį kartą pelnė 21 tašką (5/13 dvit., 0/5 trit., 11/12 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Būtent L. Dončičius baudų metimais pelnė 3 paskutinius Dalaso ekipos pergalę nulėmusius taškus ketvirtojo kėlinio paskutinę minutę.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Dalaso ekipos veteranas ir legenda, vokietis Dirkas Nowitzkis, surinkęs 7 taškus. Vokietis tapo vos 6-uoju žaidėju per visą NBA istoriją, kuriam pavyko laimėti 900 rungtynių.

Pralaimėjusiems 32 taškus pelnė (14/26 dvit.) ir net 18 kamuolių po lenta atkovojo Anthony Daviesas, tačiau tokio įspūdingo asmeninio pasiekimo buvo maža. „Pelicans“ Rytų konferencijoje užima priešpaskutinę, 14-ąją vietą, tačiau nuo 8-osios pozicijos Naujojo Orleano krepšininkus teskiria trys pergalės.