Trečiame Ouklande vykusios dvikovos su čempionais kėlinyje aikštę skausmo perkreiptu veidu palikęs Jamesas į aikštę grįžti gali jau artimiausiu metu. „Lakers“ organizacija atnaujinimus apie savo lyderio sveikatos būklę planuoja pateikti kiekvieną dieną.

Svarbiausio savo krepšininko netekusi Los Andželo komanda LeBrono traumos metu turėjo 14 taškų pranašumą, kurį „Warriors“ sugebėjo sumažinti iki dviejų taškų skirtumo, tačiau galiausiai atlaikė varžovų šturmą ir šventė daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 127:101.

Artimiausias rungtynes „Lakers“ žais naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, kai išvykoje susitiks su Sakramento „Kings“ klubu. Stebėtinu atsparumu traumomis pasižymintis 33-ejų metų Jamesas šiuo metu fiksuoja įspūdingą seriją – Karaliumi tituluojamas žaidėjas nėra praleidęs nė vienų reguliariojo sezono ar atkrintamųjų varžybų rungtynių nuo pat 2017-ųjų metų balandžio mėnesio.

Tąsyk Klivlando „Cavaliers“ atstovavęs krepšininkas gavo poilsio dieną paskutiniojo reguliariojo sezono susitikimo metu. Šiuo metu LeBronas yra be pertraukų sužaidęs net 156 rungtynes iš eilės.

Pirmajame sezone po persikėlimo į Los Andželą Jamesas vidutiniškai renka po 27,3 taško, 8,3 atkovoto kamuolio ir 7,1 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Įspūdingus statistinius rodiklius LBJ fiksuoja nepaisant to, jog aikštėje vidutiniškai praleidžia mažiausią minučių skaičių per visą savo NBA karjerą (34,6 min.).

Vangiai pirmenybes pradėję Luke‘o Waltono auklėtiniai gruodžio pradžioje surengė solidžią pergalių seriją, tačiau per pastaruosius devynis žaistus susitikimus iškovojo penkias pergales ir patyrė keturis pralaimėjimus.

Nuo 2013-ųjų metų atkrintamosiose varžybose nė karto nedalyavavę „Lakers“ (20-14) šiuo metu užima ketvirtąją vietą Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje.