19-metis naujokas Luka Dončičius Los Andžele pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau to nepakako. Dalaso „Mavericks“ (15/14) svečiuose 121:125 (30:27, 35:27, 24:28, 36:39) nusileido „Clippers“ (17/13) krepšininkams.

Kas antrą metimą iš žaidimo pataikęs L. Dončičius finišavo su 32 taškais (7/14 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 9/13 baudos), 5 rezultatyviais perdavimais ir 4 klaidomis.

Slovėnui neblogai talkino Jose Juanas Barea su 19 (8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas su 16, Devinas Harrisas su 13 ir DeAndre Jordanas su 11 taškų bei net 22 atkovotais kamuoliais.

Šeimininkus į pergalę vedė italas Danilo Gallinari, surinkęs 32 taškus (8/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 7/7 baudos), bei Louisas Williamsas, įmetęs 26-is (8/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 7/10 baudos). Kovingasis Montrezlas Harrellas pridėjo 18 (9/13 dvitaškiai), o Tobiasas Harrisas – 16 taškų.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutes „Mavs“ dar buvo priekyje (109:104), tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą net 2:15 ir liko nieko nepešę.

Šeštadienį Dalaso komanda su L. Dončičiumi mes iššūkį NBA čempionams „Golden State Warriors“.

Intrigos netrūko ir Majamyje, kur vietos „Heat“ (14/16) vyrai 101:99 (21:33, 32:25, 29:18, 19:23) įveikė Hjustono „Rockets“ (16/15) ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Pamatus jai paklojo šeimininkų triuškinamai laimėta kova po krepšiais – 61 prieš 41, taip pat pristabdytas varžovų lyderis Jamesas Hardenas.

Nors ir pelnė 35 taškus bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų, jis pataikė rečiau nei kas trečią kartą, kai mesdavo – 7 iš 23 bandymų iš žaidimo (1/9 dvitaškis, 6/14 tritaškiai) ir 15/18 baudų.

Prie visų „Raketų“ bėdų prisidėjo ir pagrindinio jų įžaidėjo Chriso Paulo trauma – gynėjas susižeidė antrame kėlinyje ir iš rikiuotės iškrito neapibrėžtam laikui.

„Heat“: Joshas Richardsonas 22, Tyleris Johnsonas 19, Derrickas Jonesas 15, Jamesas Johnsonas 11, Dwyane'as Wade'as 10 (4/17 metimai iš žaidimo), Hassanas Whiteside'as 9 taškai (17 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35, Ericas Gordonas 20 (6/17 metimai iš žaidimo), P. J. Tuckeris 14, Danuelis House'as 10 taškų.