Arenos šeimininkų vyriausiasis treneris J. B. Bickerstaffas jau pirmą rungtynių minutę buvo priverstas keisti išankstinius rotacijos planus. Puikų debiutinį sezoną žaidžiantis lygos naujokas Jarenas Jacksonas sugebėjo dvi asmenines pražangas gauti per vos 49 sekundes. Tuo pasinaudoję „Raptors“ startavo pelnydami pirmuosius aštuonis susitikimo taškus.

Memfio klubas neužilgo stabilizavo žaidimą ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Prie to svariai prisidėjo Jono Valančiūno gynybą dviem taikliais metimais iš vidutinio nuotolio ir tiksliu tritaškiu pralaužęs Marcas Gasolis, o jau po kelių akimirkų lietuvį galingu dėjimu nubaudė JaMychalas Greenas.

Į varžovų veiksmus JV atsakė jo vizitine kortele šiame sezone tapusiu efektyviu žaidimu puolime. Antrajame kėlinyje savo taškų sąskaitą uteniškis papildė pataikydamas aštuntąjį šio sezono tritaškį, tačiau „Grizzlies“ ėmė kurtis vis didesnę persvarą ir atitrūko dviženkliu pranašumu.

Viena iš geriausiai besiginančių lygos komandų šiais metais tapę „Raptors“ dar iki ilgosios pertraukos surinko 71 tašką, o nesiklijavusį žaidimą gynyboje svečiai pavertė nereikalingais emocijų proveržiais. Dar iki ilgosios pertraukos techninėmis pražangomis buvo nubausti Serge‘as Ibaka ir Toronto strategas Nurse‘as.

Dvylikos taškų persvarą į ilgąją pertrauką išisinešę Memfio krepšininkai trečiąjį kėlinį pradėjo pelnydami penkis taškus be atsako ir atitrūkdami triuškinančiu pranašumu – 76:59.

Visgi Toronto ekipa pademosntravo charakterį bei pasinaudojusi fantastišku tritaškių taiklumu artėjant ketvirto kėlinio viduriui išlygino rezultatą. Kanadiečiai šiąnakt pataikė net 18 iš 35 tolimų metimų ir lemiamois akimirkomis būtent taiklių tritaškių dėka išlaikė savo rankose pergalingu tapusį pranašumą.

Vos 14 minučių aikštėje praleidęs Valančiūnas per jas pelnė 9 taškus (3/3 met., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir tris kartus suklydo.

Didžiausiu „Raptors“ galvos skausmu tapo puikiai puolime pasirodęs Gasolis, kurio sustabdyti nesugebėjo nei starto penkete rungtynes pradėjęs Ibaka, nei nuo suolo pakilęs JV. Puikiu taiklumu pasižymėjęs ispanas viso pelnė 27 taškus.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 27 (10/14 met., 4/6 trit.), Mike‘as Conley 20 (6 rez. perd.), Kyle‘as Andersonas ir JaMychalas Greenas po 13, Garrettas Temple‘as 12, Omri Casspi ir Shelvinas Mackas po 10 taškų.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 24 (5/8 trit., 6 rez. perd.), Fredas VanVleetas 18 (6/6 met., 3/3 trit.), Kawhi Leonardas 17 (10 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 16, Danny Greenas 14 (4/8 trit.), Pascalis Siakamas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „Raptors“ žais naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Geriausią šio sezono rezultatą visoje lygoje turintys Toronto krepšininkai intriguojančiame susitikime namuose priims NBA čempionus „Golden State Warriors“.