Hjustono „Rockets“ laimėjo tris iš eilės ir 6 iš 8 pastarųjų rungtynių po to, kai sezono pradžioje per 6 dvikovas išstenėjo vos vieną pergalę.

„Sveikinimai, vaikinai. 50 proc. pergalių – visai neblogai“, – juokėsi pats ekipos strategas Mike'as D'Antoni. O surimtėjęs pabrėžė, kad tai geras žingsnis, o jo auklėtiniai dar turi daug potencialo skirtingose aikštės vietose.

„Warriors“ komandoje po vienų rungtynių diskvalifikacijos vėl žaidė Draymondas Greenas, tačiau jau ketvirtą mačą iš eilės dėl traumos praleido Stephenas Curry. Be savo snaiperio „kariai“ pralaimi jau antras rungtynes iš pastarųjų trejų.

„Esame susilpnėję fiziškai, o dabar ir psichologiškai. Nieko nepadarysi, turime išgerti savo taurę ir susigrąžinti tą energiją ir kovinę dvasią. Sezonas ilgas“, – kalbėjo „Warriors“ treneris Steve'as Kerras.

Po trijų kėlinių „Rockets“ turėjo 13 taškų persvarą, o ketvirtąjį pradėjo spurtu 12:2, o po S. Kerro minutės pertraukėlės pridėjo dar 9 taškus be atsako. 27 taškus pelnęs Jamesas Hardenas buvo nepaprastai patenkintas komandos pastangomis.

„Warriors“ žvaigždė Kevinas Durantas surinko 20 taškų. Apskritai Hjustone antra pagal tritaškių pataikymą komanda lygoje pataikė vos 4 tritaškius iš 18, o vienintelis, kurio taikiklis nebuvo išsiderinęs – Quinnas Cookas – pataikė 3 iš 4.

„Rockets“ organizacija padėkojo C. Anthony. Puolėjas sužaidė tik 10 rungtynių po to, kai vasarą pasirašė vienų metų 2,4 mln. JAV dolerių vertės sutartį.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Hjustono „Rockets“ (7-7) – „Golden State Warriors“ (12-4) 107:86 (25:19, 22:22, 29:22, 31:23)

Rockets“: Jamesas Hardenas 27, Jamesas Ennis III 19, Ericas Gordonas 17, Clintas Capela 10 (10 atk.k.), Chrisas Paulas 10 (5 atk.k., 7 rez.p.).

Warriors“: Kevinas Durantas 20, Kevonas Looney 12, Quinnas Cookas 11, Klay Thompsonas 10 (0/5 tritaškiai).

Denverio „Nuggets (10-5) Atlantos „Hawks“ (3-12) 138:93 (35:23, 38:34, 36:16, 29:20)

Nuggets“: Juancho Hernangomezas 25 (9 atk.k.), Paulas Millsapas 18 (9 atk.k.), Gary Harrisas 18, Malikas Beasley 15, Jamalas Murray ir Trey Lylesas po 14.

Hawks“: Jeremy Linas 16, Kentas Bazemore'as 14, Vince'as Carteris ir Alexas Poythressas po 11, Omari Spellmanas (10 atk.k.) ir Kevinas Huerteras po 10.

Los Andželo „Clippers“ (9-5) – San Antonijaus „Spurs“ (7-7) 116:111 (29:28, 32:32, 30:24, 25:27)

Clippers“: Lou Williamsas 23, Danilo Gallinari 19, Tobias Harrisas 18, Montrezlas Harrellas 14, Patrickas Beverley 10.

Spurs“: DeMars DeRozanas 34, Rudy Gay 19, Brynas Forbesas 17, Patty Millsas 12, LaMarcusas Aldridge'as 10 (16 atk.k.).