Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 110:102 (24:26, 27:33, 33:21, 26:22) nugalėjo Majamio „Heat“ (5-6) krepšininkus.

D. Sabonis per 24 minutes pelnė 17 taškų (6/7 dvitaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik dvigubą dublį taip pat fiksavęs Victoras Oladipo, kurio sąskaitoje – 22 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Indianos ekipa išvykoje triumfavo jau penktąjį kartą iš eilės.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes „Heat“ dar pirmavo 100:94, tačiau Bojanas Bogdanovičius paskutinę minutę tritaškiu persvėrė rezultatą (103:102).

Išsiveržę į priekį, svečiai nebesustojo ir užtikrintu žaidimu pasiekė pergalę. „Pacers“ rungtynes pabaigė laimėta atkarpa 16:2.

„Heat“: Kelly Olynykas 20, Joshas Richardsonas 18, Tyleris Johnsonas 15, Hassanas Whiteside'as (20 atk. kam.), Justise'as Winslow ir Rodney McGruderis po 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22 (10 rez. perd.), Domantas Sabonis (11 atk. kam.) ir Darrenas Collisonas po 17, Bojanas Bogdanovičius 16, Cory Josephas 14.