Kovingame susitikime „Pacers“ vertėsi be šią vasarą komandą papildžiusio ir pagrindiniu Domanto Sabonio žaidimo du-prieš-du partneriu tapusio Tyreke‘o Evanso. Klubo naujokas buvo suspenduotas vienerioms rungtynėms už tai, jog pavėlavo į vyriausiojo trenerio Nate‘o McMillano organizuotą treniruotę.

Dar skaudesnių nuostolių šiąnakt turėjo šeimininkai, kuriems nepadėjo kairės pėdos skausmo kamuojamas Kevinas Love‘as. Aukštaūgis dėl tų pačių sveikatos problemų praleido trejas iš ketverių draugiškų ikisezoninių rungtynių bei jau antrąjį reguliarojo sezono susitikimą iš eilės.

LeBrono Jameso šio tarpsezonio metu netekę „Cavaliers“ susitikimą pradėjo demonstruodami solidų žaidimą ir antro kėlinio viduryje po trijų taiklių J. R. Smitho metimų atitrūko šešių taškų skirtumu – 39:33.

Svečiai sugebėjo neleisti varžovams įgauti didesnio pasitikėjimo savo jėgomis ir po dviejų Sabonio dvitaškių bei poros Darreno Collisono perimtų kamuolių spurtavo 15:4, taip susigrąžindami sau rungtynių favoritų statusą.

Dar solidžiau „Pacers“ atrodė trečiame ketvirtyje, kai po kelių iš eilės sėkmingų epizodų komandas skyrė net 15 taškų, tačiau Tyronno Lue vadovaujami šeimininkai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš lemiamas dvylika minučių turėjo tik 5 taškų deficitą.

Pagrindine „Cavaliers“ sėkmės priežastimi tapo galinga kova po lentomis. Per pirmuosius tris kėlinius Klivlando krepšininkai po savo netaiklių metimų po varžovų krepšiu atkovojo net 14 kamuolių, kai „Pacers“ tokias dvikovas savo baudos aikštelėje laimėjo tik 11 kartų.

Nepaisant solidaus šeimininkų priekinės linijos žaidimo, viso susitikimo metu pagirtinu taiklumu pasižymėjusi Indianos komanda įspūdingiausią šou surengė ketvirto ketvirčio pradžioje. Sabonis, Bojanas Bogdanovičius ir Victoras Oladipo leido „Pacers“ pataikyti net 10 pirmųjų savo metimų iš žaidimo ir susikrauti pergalingu tapusį pranašumą.

21 minutę aikštėje viso praleidęs Sabonis šiąnakt pasižymėjo 15 taškų (6/9 met., 3/3 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu bei dviem klaidomis.

Kol kas katastrofiškus rezultatus demonstruojantiems „Cavaliers“ šių metų sezono pradžia tapo blogiausia nuo 1995-96 metų pirmenybių. Nepaisant tragiško starto, tais metais Klivlando klubas sugebėjo iškovoti 47 pergales ir patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Cavaliers“: Rodney Hoodas 17 (1/6 trit.), Larry Nance‘as 15 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), George‘as Hillas 14, Collinas Sextonas ir Jordanas Clarksonas po 12, Čedi Osmanas 10 taškų (4/13 met., 6 kl.).

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 25 (10/14 met.), Victoras Oladipo 24 (10/15 met., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris, Darrenas Collisonas ir Domantas Sabonis po 15, Thaddeusas Youngas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos krepšininkai naktį iš pirmadienio į antradienį namuose žais su Portlando „Trail Blazers“ klubu.