Pirmoje mačo pusėje tiesiog stebuklingai žaidę šeimininkai per pirmus du kėlinius iš viso sumetė net 81 tašką ir pasiekė visų laikų komandos rekordą, tačiau po pertraukos tesukrapštė 42 taškus, išbarstė turėtą dviženklę persvarą ir galiausiai paskutinę sekundę pralaimėjo.

„Warriors“ didvyriu netikėtai tapo švedas Jonas Jerebko, pats dar pernai gynęs „Jazz“ garbę. Jis paskutinę sekundę pataisė netaiklų Kevino Duranto dvitaškį metimą ir išplėšė svečiams pergalę 124:123.

Jutos ekipos pergalei neužteko nei 19 taiklių tritaškių, nei Joe Ingleso karjeros rekordo – 27 taškų (7/11 tritaškiai). 19 taškų surinko klaikiai atakavęs Donovanas Mitchellas (7/23 metimai), 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių – Rudy Gobertas, pralaimėjęs lemiamą dvikovą po krepšiu J. Jerebko.

Steve'o Kerro vadovaujamą kolektyvą tempė du žaidėjai: K. Durantas atseikėjo 38 (14/25 metimai, 9/9 baudos), o Stephenas Curry – 31 tašką (5/9 tritaškiai).

Beje, Stephas antro kėlinio pabaigoje pataikė neįtikėtiną bombą nuo savo aikštelės pusės tritaškio linijos, tačiau ji buvo paleista jau šiek tiek po sirenos.

Kitų dar neskelbtų NBA penktadienio nakties rungtynių rezultatai:

Orlando „Magic“ – Šarlotės „Hornets“ 88:120 (10:22, 21:29, 23:31, 34:38).

Bruklino „Nets“ – Niujorko „Knicks“ 107:105 (33:24, 24:26, 17:26, 33:29).

Memfio „Grizzlies“ – Atlantos „Hawks“ 131:117 (37:33, 40:28, 29:21, 25:35).

Minesotos „Timberwolves“ – Klivlando „Cavaliers“ 131:123 (32:30, 39:24, 33:41, 27:28).

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Sakramento „Kings“ 149:129 (40:32, 32:31, 38:27, 39:39).

Los Andželo „Clippers“ – Oklahomos „Thunder“ 108:92 (27:20, 21:26, 23:31, 37:15).