Vienais iš Rytų konferencijos autsaiderių šiame sezone laikomi „Bulls“ šiąnakt buvo priversti rungtyniauti be savo pagrindinio įžaidėjo Kriso Dunno. Kelios valandos prieš rungtynes tėvu tapusį gynėją starto penkete pakeitė Cameronas Payne‘as.

Abi komandos susitikimą pradėjo stulbinančiai efektyviu žaidimu puolime. Svečiai iš Čikagos pirmo kėlinio viduryje sugebėjo pataikyti net trylika metimų iš eilės, o ketvirtį užbaigė iš žaidimo atakuodami 63 procentų taiklumu (17/28). Prie šio įspūdingo rodiklio svariausiai prisidėjo Zachas LaVine‘as ir Bobby Portisas, kartu pataikę 11 iš 12 metimų bei pelnę 28 taškus.

Šeimininkai į varžovų proveržį atsakė dar aukštesniu pataikymo procentu. Bretto Browno auklėtiniai krepšį atakavo net 70 procentų tikslumu (14/20), tačiau bent 40 taškų į savąjį krepšį per pirmą rungtynių kėlinį praleido pirmą kartą per pastaruosius pusantrų metų.

Uraganinę taškų rinkimo spartą tolimesnėse rungtynių stadijose išlaikė tik arenos šeimininkai. Antrame ir kėlinyje atitinkamai vos 17 ir 18 taškų surinkę „Bulls“ nerado priešnuodžių Joelio Embiido ir Beno Simmonso duetui. Dar trečiame kėlinyje trigubą dublį surinkusio australo vedami „76ers“ prieš lemiamą ketvirtį jau buvo surinkę 102 taškus ir atitrūkę 25 taškų skirtumu.

Nors likusi susitikimo dalis atrodė tik formalumas, pakiliai rungtyniavęs LaVine‘as įžiebė intrigą sugrąžinusį „Bulls“ spurtą. Fredo Hoibergo vadovaujama komanda kėlinio pradžioje sugebėjo pelnyti 10 taškų be atsako ir priversti Filadelfijos ekipos starto penketo narius paprakaituoti ilgiau, nei buvo tikėtasi.

Ši naktis tapo istorine praėjusių metų naujokų biržos pirmajam šaukimui Markelle Fultzui. Beveik visą praėjusį sezoną dėl peties traumos praleidęs gynėjas dvikovoje su „Bulls“ nepasižymėjo išskirtiniu taiklumu, tačiau pataikė pirmąjį savo karjeros tritaškį.

Filadelfijos komandas, kurios gretose net trys žaidėjai surinko dviženklį atkovotų kamuolių skaičių, kovą po krepšiais laimėjo santykiu 55:39.

„76ers“: Joelis Embiidas 30 (9/14 met., 12/14 baud., 12 atk. kam., 4 blk.), Robertas Covingtonas 20, Dario Šaričius (10 atk. kam.), Benas Simmonsas (13 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Amiras Johnsonas po 13, Markelle Fultzas (5/15 met., 5 rez. perd.) ir Landry Shametas po 12, J. J. Redickas 10 taškų.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 30 (11/19 met.), Bobby Portisas 20 (11 atk. kam.), Antonio Blakeney ir Jabari Parkeris po 15, Justinas Holiday 10 taškų.

Daug atkaklesnė kova vyko JAV sostinėje, kur vietos „Wizards“ (0-1) tik paskutinėmis susitikimo akimirkomis nusileido Majamio „Heat“ (1-1) ekipai. Floridos klubas permainingoje dvikovoje šventė pergalę rezultatu 113:112 (24:25, 34:34, 27:30, 28:23).

Dviejų kieta fizine kova pasižyminčių komandų akistatoje netrūko šiurkščių pražangų ir atkaklių epizodų. Pirmaujanti komanda viso pasiketė net 21 kartą, o lygus rezultatas buvo užfiksuotas 19 sykių.

Likus žaisti kiek mažiau nei minutę Johnas Wallas baudų metimais išvedė į priekį šeimininkų komandą, o per artimiausias 50 sekundžių pasižymėti nepavyko nei „Wizards“, nei „Heat“ krepšininkams.

Paskutinį metimą svečiai iš Floridos patikėjo veteranui Dwyane‘ui Wade‘ui. Sudėtingas paskutinį sezoną savo karjeros sezoną žaidžiančio atakuojančio gynėjo bandymas pasižymėti iš vidutinio nuotolio buvo nesėkmingas, tačiau kamuolį sugriebė kanadietis Kelly Olynykas. Aukštaūgis pelnė du taškus iš po krepšio, palikdamas „Wizards“ vos 0,2 sekundės, per kurias šeimininkams pergalės išplėšti nebepavyko.

Erico Spoelstros auklėtiniai iškovojo pergalę nepaisant to, jog iš žaidimo atakavo vos 39 procentų taiklumu.

Abi komandos šiąnakt vertėsi be svarbių krepšininkų. Vašingtono klubui nepadėjo visą pasiruošimą sezonui dėl nugaros skausmo praleidęs Dwightas Howardas, o Majamio gretose nerungtyniavo Jamesas Johnsonas, Dionas Waitersas ir Wayne‘as Ellingtonas.

„Wizards“: Johnas Wallas 26 (9 rez. perd., 3 blk.), Bradley Bealas 20, Jeffas Greenas 17, Markieffas Morrisas 11 taškų.

„Heat“: Joshas Richardsonas 28 (8/21 met., 5 rez. perd.), Rodney McGruderis 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas Jonesas 17 taškų.