„76ers“ krepšininkai trečiose Rytų pusfinalio rungtynėse namuose apmaudžiai po pratęsimo 98:101 (20:19, 31:29, 17:21, 21:20; 9:12) nusileido Bostono „Celtics“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 0:3.

Iš tokios gilios duobės išsikapanoti dar nėrą pavykę nė vienai ekipai iš 129-ių per visą NBA atkrintamųjų varžybų istoriją.

Permainingai vykusio mačo ketvirto kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus (87:87), o kamuolys ir teisė į paskutinę ataką priklausė šeimininkams. Tačiau likus kelioms sekundėms J. J. Redickas suklydo lygioje vietoje, o į greitą puolimą nulėkę „Celtics“ pelnė du lengvus taškus iš po krepšio ir išsiveržė į priekį – 89:87.

„76ers“ pasinaudojo minutės pertraukėle ir po jos Marco Belinelli sudėtingu metimu iš aikštės kampo išplėšė pratęsimą – 89:89.

Neaišku kodėl, bet dauguma Filadelfijos arenoje susirinkusių fanų pamanė, kad italas pataikė tritaškį, ir ėmė švęsti pergalę, tačiau net ir be vaizdo įrašo pakartojimo buvo matyti, kad M. Belinelli abiejomis kojomis mynė tritaškio liniją. Tą iškart fiksavo ir susitikimo teisėjai.

Pratęsime tęsėsi kova taškas į tašką ir, nors prasidėjus paskutinei jo minutei „76ers“ pirmavo keturiais taškais (98:94), Jaysono Tatumo dvitaškis ir penki iš eilės Alo Horfordo taškai nukalė pergalę atvykėliams iš Bostono – 98:101.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (10/26 metimai iš žaidimo, 19 atk. kam., 6 pražangos), J.J. Redickas 18, Benas Simmonsas 16 (8/14 dvitaškiai, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Ersanas Ilyasova 14, Marco Belinelli 12, Dario Šaričius 11 taškų.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (10/13 dvitaškiai(, Terry Rozieras 18, Jaylenas Brownas 16, Alas Horfordas 13 taškų.

Ketvirtas ir galbūt jau paskutinis šių komandų susidūrimas vyks naktį iš pirmadienio į antradienį Filadelfijoje.