Pagrindine šios nakties istorija Kalifornijoje tapo vieno iš šeimininkų lyderių Stepheno Curry sugrįžimas į aikštę. Visą pirmojo etapo seriją su San Antonijaus „Spurs“ klubu praleidęs įžaidėjas sužaidė 27 minutes ir rezultatyvumu nusileido tik 29 taškus pelniusiam Kevinui Durantui.

Svečiai iš Luizianos valstijos sugebėjo atsitiesti po triuškinamo pralaimėjimo pirmajame mače ir pirmoje susitikimo pusėje su tituluotaisiais varžovais kovėsi kaip lygūs su lygiais. „Warriors“ pranašumą prieš ilgąją pertrauką suteikė tik Klay Thompsono su sirena nuo lentos pataikytas tritaškis.

Čempionai sėkmingai pradėjo trečiąjį ketvirtį, tačiau „Pelicans“ neleido varžovams atitolti ir spurtavę 13:2 dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai. Apylygį žaidimą viso kėlinio metu Naujojo Orleano ekipai išlaikyti leido įprastų lyderių Anthony Daviso ir Jrue Holiday bei rezultatyviausias atkrintamųjų rugntynes per pastaruosius šešerius metus sužaidusio Rajono Rondo pasirodymas.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo dviem taikliais Draymondo Greeno tritaškiais, o kėliniu įpusėjus pirmą kartą šiose rungtynėse susikrovė dešimties taškų persvarą.

Likus kiek mažiau nei trims minutėms „Pelicans“ sumažino atsilikimą iki septynių taškų skirtumo, tačiau jų viltis kovoti dėl pergalės stipriai pritemdė Nikolai Mirotičiui kovoje dėl kamuolio po varžovų krepšiu užfiksuota šeštoji asmeninė pražanga.

Alvino Gentry vadovaujami Naujojo Orleano krepšininkai nenuleido rankų iki pat paskutiniųjų akimirkų, o pralaimėjimas vos penkiais taškais turėtų įkvėpti „Pels“ namų arenoje vyksiančioms trečiosioms bei ketvirtosioms serijos rungtynėms.

Stebėtinai užtikrintai aikštėje atrodęs Curry tapo „Warriors“ žaidimo stabilumo garantu. Snaiperiui esant aikštėje šeimininkai varžovus pranoko net 26 taškų skirtumu, o jam sėdint ant suolo „Pelicans“ šeimininkus lenkė 21 tašku.

Sėkmingas įžaidėjo sugrįžimas padėjo Ouklando ekipai kompensuoti itin prastą Thompsono pasirodymą. Atakuojantis gynėjas viso susitikimo metu nesugebėjo suderinti savo taikiklio ir pasižymėjo tiesiog tragišku taiklumu.

„Warriors“: Kevinas Durantas 29 (11/23 met., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Stephenas Curry 28 (5/10 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Draymondas Greenas 20 (9 atk. kam., 12 rez. perd.), Andre Iguodala 15 (8 atk. kam.), Klay Thompsonas 10 taškų (4/20 met.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 25 (12/24 met., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blk.), Jrue Holiday 24 (11/24 met., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Rajonas Rondo 22 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Nikola Mirotičius 18 (3/8 trit., 9 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as 14 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės Naujajame Orleane vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį, 3 val. Lietuvos laiku.