Domantas Sabonis septintosiose rungtynėse per 26 minutes pelnė 10 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudų met.), atkovojo 5 kamuolius, padarė klaidą ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą.

Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo tik 76:74 ir lemiamas kėlinys žadėjo maksimalią intrigą.

Tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 bei ketvirčio pradžioje atitrūko 86:76. Svečių taškų „sausrą“ nutraukė Mylesas Turneris, pataikęs dvitaškį su pražanga – 86:79.

Labai ne laiku prabilo Kevinas Love'as, pataikęs savo ketvirtą tritaškį – 91:79. „Pacers“ situacija tapo sudėtinga.

Bet likus pusei kėlinio svečiai sumažino skirtumą iki 7-ių taškų (93:86).

Svečiams pavyko atkurti maksimalią intrigą – likus minutei po Victoro Oladipo dvitaškio ekipas skyrė tik 4 taškai – 100:96.

Tačiau „Pacers“ stebuklo nesukūrė ir pripažino „Cavaliers“ pergalę 105:101.

„Cavaliers“ į priekį vedė LeBronas Jamesas, pelnęs net 45 taškus (16/25 metimai iš žaidimo, 11/15 baudų met.).

Klivlando klubo pusfinalyje laukia Rytų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojai – Toronto „Raptors“ krepšininkai. Pastarieji ketvirtfinalyje 4-2 pranoko Vašingtono „Wizards“ klubą.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 45 (14/22 dvit., 2/3 trit., 11/15 baudos, 9 atkovoti kam., 7 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 15, Kevinas Love'as 14, George Hillas ir Jr Smithas po 11 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 30 (6/12 dvit., 4/9 trit., 6/9 baudos, 12 atkov. kam., 6 rez. perd.), Darrenas Collisonas 23, Thaddeus Youngas 14, Domantas Sabonis 10 taškų.

***

Pirmosiose rungtynėse „Pacers“ šventė pergalę 98:80, antrame mače serijos rezultatą išlygino „Cavs“ – 100:97.

Trečiame mūšyje 92:90 „Pacers“ persvėrė svarstykles savo naudai, ketvirtoje kovoje Klivlando klubas išplėšė pergalę 104:100.

Penktame mače „Cavs“ pasiekė antrą pergalę iš eilės ir persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 3-2.

Indianapolyje „Pacers“ ekipa nebuvo linkusi baigti sezono ir net 121:87 suitriuškino LeBrono Jameso kompaniją.