Nors charizmatiškasis kamerūnietis Embiidas šiame susitikime negalėjo padėti komandai dėl vieno iš veido kaulų lūžio, aukštaūgis rado būdą prisidėti prie pergalės sustiprindamas ir taip išskirtinę atmosferą „Wells Fargo Center“ arenoje.

Filadelfijos ekipa jai unikalią tradiciją prieš kiekvienas rungtynes suduoti smūgį per laisvę simbolizuojantį varpą šį sykį patikėjo susitikimą nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjusiam afrikiečiui.

Prieš dvikovos pradžią su apsaugine kauke apšilinėjęs Embiidas rado būdą įamžinti šią savo karjeros akimirką. Visų žvaigždžių rungtynėse šiame sezone debiutavęs krepšininkas atlikti įžanginio dūžio žengė dėvėdamas „Operos fantomo“ kaukę.

Joelis Embiidas

Nors užsivedę ir triukšmingi Filadelfijos sirgaliai pirmoje rungtynių pusėje negalėjo džiaugtis savo palaikomos komandos persvara, antroji susitikimo dalis buvo pažymėta absoliučiu „76ers” dominavimu.

Vedami vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio savo debiutiniame pasirodyme atkrintamosiose varžybose pritrūkusiu Beno Simmonso bei net 53 taškus kartu pelniusio snaiperių J. J. Redicko ir Marco Belinelli dueto arenos šeimininkai trečią ir ketvirtą kėlinius laimėjo net 74:43.

Po ilgosios pertraukos taikliu tolimu metimu pasižymėję „Heat“ iškart po šio epizodo pradėjo ilgą klaidų seriją. Negana to, svečiai iš Floridos prametė net 9 metimus iš eilės ir iš žaidimo pelnyti taškų nesugebėjo beveik septynias minutes.

Tuo pasinaudoję „76ers“ surengė įspūdingą spurtą 23:3, kurio dėka ir nulėmė susitikimo baigtį.

Viso net 18 iš 28 tritaškių pataikę Filadelfijos krepšininkai šiuo skaičiumi užfiksavo naują klubo rekordą, padėjusį jiems atlikti 34 rezultatyvius perdavimus. Beveik pusę jų (14) surinko 21-erių metų Australijos talentas Simmonsas.

Nepaisant to, jog ant parketo nepasirodė grėsmingasis Embiidas, du iš trijų Majamio vidurio puolėjų surengė itin blankius pasirodymus. Naujokas Bamas Adebayo pelnė 6 taškus, o Hassanas Whiteside'as aikštėje praleido vos 12 minučių, per kurias pasižymėjo 2 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.

Floridos klubo priekinės linijos garbę apgynė puikias rungtynes sužaidęs Kelly Olynykas, tačiau kanadiečio pastangų nepakako aukštesnę pavarą įjungusių šeimininkų sustabdymui.

„76ers“: J. J. Redickas 28 (8/13 met., 4/6 trit., 8/8 baud.), Marco Belinelli 25 (4/7 trit.), Dario Šaričius 20 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Benas Simmonsas (9 atk. kam., 14 rez. perd.) ir Ersanas Ilyasova (14 atk. kam.) po 17 taškų.

„Heat“: Kelly Olynykas 26 (4/5 trit., 7 atk. kam.), Goranas Dragičius 15 (4/14 met.), Jamesas Johnsonas 13, Dwyane'as Wade'as 11 taškų.

Antroji Filadelfijos ir Majamio klubų akistata vyks naktį iš pirmadienio į antradienį, 3 val. Lietuvos laiku. Šios dvikovos transliaciją kviečiame stebėti tiesioginiame DELFI TV eteryje.