Vėl „Raptors“ sirgalius džiugino Jonas Valančiūnas, kuris žaidė 23 min., pelnė 21 tašką (7/9 dvitaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

Lemiamo kėlinio pradžioje Dalaso klubas pirmavo 84:78, o jam įpusėjus dar turėjo 8-ių taškų persvarą (101:93).

DeMaro DeRozano keturi iš eilės taškai šeimininkų deficitą perpus sumažino, o jo dvitaškis likus 1:15 min. išlygino rezultatą (106:106).

Abu klubai turėjo šansų išplėšti pergalę, o paskutinė ataka priklausė „Raptors“. Tačiau prametė Serge'as Ibaka, dar kamuolį spėjęs atkovoti D. DeRozanas taip pat atakavo netiksliai.

Pratęsimo metu „Mavericks“ pirmavo 110:106, bet likus minutei šeimininkai išlygino rezultatą 115:115.

Į priekį „Raptors“ išvedė DeMaras DeRozanas (117:115), svečiai po nesėkmingos atakos griebėsi pražangų taktikos ir stabdė Joną Valančiūną. Lietuvis pataikė 5 baudas iš 6-ių ir taip leido „Raptors“ iškovoti pergalę 122:115.

Šiame mače „Raptors“ vertėsi be Kyle Lowry, kuriam strategas Dwane'as Casey suteikė poilsio.

„Patys sau apsisunkinome situaciją. Dabar kiekviena ekipa prieš mus stengiasi iš visų jėgų. Mes mokomės būti medžiojamais, vietoje to, kad patys būtume medžiotojais“, – po mačo kalbėjo „Raptors“ strategas D. Casey.

11 pergalių iš eilės – pakartotas „Raptors“ rekordas, apskritai Kanados klubas laimėjo 18 rungtynių per paskutinius 19 mačų.

„Raptors“ tvirtai pirmauja Rytų konferencijoje, Bostono „Celtics“ lenkdamass 5 pergalėmis, o „Mavericks“ jau anksčiau prarado viltis kovoti dėl vietos Vakarų konferencijos aštuntuke ir užima 13-ą vietą.

„Raptors“ pasiekė revanšą už nesėkmę Dalase gruodžio pabaigoje (93:98). Kitas rungtynes Toronto klubas žais sekmadienį, 19 val. Lietuvos laiku susitiks su Oklahomos „Thunder“ ekipa.

„Raptors“ (52/17): DeMaras DeRozanas 29 (12/14 baudos, 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21 (29 naud. bal.), Delonas Wrightas 15, Fredas VanVleetas 14 (8 rez. perd.), Serge’as Ibaka ir Pascalis Siakamas po 12.

„Mavericks“ (22/47): Harrisonas Barnesas 27, Dennisas Smithas 19, Jose Barea 18 (6 rez. perd.), Yogi Ferrellas 12.

Top plays down the stretch from @Raptors x @dallasmavs thrilling finish!

Toronto has tied a franchise record of 11 straight wins. #WeTheNorth pic.twitter.com/Y0Zl2HsSRi— NBA (@NBA) March 17, 2018