25 minutes ant parketo praleidęs D. Sabonis pelnė 4 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Indianapolio ekipa beveik visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurio metu vedma Cory Josepho ji pabėgo į priekį 34:15.

Šeimininkai dominavo viso susitikimo metu. Trečiajame kėlinyje jie triuškino varžovus net 85:54, o triuškinančią persvarą pavyko išsaugoti ir iki finalinės sirenos.

Po šio pralaimėjimo „Hawks“ tapo blogiausią pergalių ir pralaimėjimų santykį turinčia Rytų konferencijos ekipa. Ją Indianapolyje nudžiugino tik karjeros mačą sužaidęs naujokas Tyleris Dorsey, pelnęs 18 taškų.

„Varžovai startavo gerai, o mes ne. Tai iškart parodė komandų nusiteikimo skirtumus. Neprilygome jiems visas 48 minutes. Nebuvome pakankamai aštrūs ir agresyvūs šioms rungtynėms“, – kalbėjo „Hawks“ treneris Mike'as Budenholzeris.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 21, Cory Josephas 18, Darrenas Collisonas, Mylesas Turneris (12 atk. kam.) ir Victoras Oladipo po 17.

„Hawks“: Tyleris Dorsey 18, Dennisas Schroderis 15, Mike'as Muscala 12, Joshas Collinsas ir Dewayne'as Dedmonas po 8.