Fantastiškai susitikimą pradėję svečiai žaibiškai susikrovė net dvidešimties taškų pranašumą. Vedami kroato Dario Šaričiaus „76ers“ terorizavo varžovų gynybą, tačiau kėlinio pabaigoje leido Milvokio ekipai pelnyti vienuolika taškų be atsako. Šeimininkų spurtą vainikavo Jabari Parkerio šūvis su kėlinio sirena.

Pirmo kėlinio pabaigoje svečių sirgalių širdis į kulnus pasiuntė epizodas, kurio metu Joelis Embiidas susidūrė keliais su Khrisu Middletonu. Du sezonus dėl traumų praleidęs kamerūnietis suklupo ant parketo skausmo perkreiptu veidu, tačiau po kiek laiko grįžo į aikštę ir tęsė rungtynes.

Ilgą laiką varžovų šturmus atlaikę Filadelfijos krepšininkai subyrėjo trečiame kėlinyje. Turėdami dviženklį pranašumą Bretto Browno auklėtiniai daugiau nei pusę ketvirčio nesugebėjo pralaužti „Bucks“ gynybos ir per šį laiko tarpą nepelnė nė vieno taško.

Milvokio ekipa privertė oponentus praradinėti kamuolius vieną po kito. Svečiai iš Pensilvanijos viso suklydo net 26 kartus.

Efektyvaus žaidimo savoje aikštės pusėje įkvėpti šeimininkai pelnė net 21 tašką be atsako ir pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai.

Žadą atimantis „Bucks“ spurtas absoliučiai sugniuždė svečių žaidimą ir leido Viskonsino valstijos klubui švęsti itin reikalingą pergalę. Septintoje Rytų konferencijos vietoje žengianti ekipa sumažino atsilikimą nuo laipteliu aukščiau žengiančių „76ers“ bei išsaugojo viltis kovoti dėl patekimo į pirmąjį konferencijos penketuką.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Ericas Bledsoe 22, Jabari Parkeris 13, Johnas Hensonas ir Tyleris Zelleris po 11, Khrisas Middletonas 10 taškų (5/14 met.).

„76ers“: Dario Šaričius 25 (9/11 met., 4/5 trit.), Joelis Embiidas 19 (8 atk. kam., 7 kl.), J. J. Redickas 17, Benas Simmonsas 12 (15 rez. perd., 6 kl.), Marco Belinelli 10 taškų.

Ankstyviausiose nakties rungtynėse namuose pergalę pasiekė Atlantos „Hawks“ (20-44), po atkaklios kovos 113:112 (29:23, 27:33, 30:31, 27:25) pranokę Finikso „Suns“ (19-46) ekipą.

Autsaiderių mūšis neapsiėjo be incidentų. Artėjant susitikimo pabaigai po susistumdymo arbitrai iš aikštės išvarė šeimininkų įžaidėją Isaiah Taylorą ir trigubą dublį šiąnakt surinkusį Finikso aikštės generolą Elfridą Paytoną.

Pergalę Atlantos klubui išplėšė Taureano Prince'o tritaškis.

„Hawks“: Taureanas Prince'as 22 (6/8 trit.), Dennisas Schroderis 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tyleris Dorsey ir Malcolmas Delaney po 12, Mike'as Muscala ir Milesas Plumlee (11 atk. kam.) po 10 taškų.

„Suns“: T. J. Warrenas 35 (16/26 met.), Devinas Bookeris 20, Marquese'as Chrissas 17 (4/5 trit., 4 blk.), Elfridas Paytonas 11 (10 atk. kam., 14 rez. perd.), Joshas Jacksonas 10 taškų.

Aštuntą pergalę iš eilės iškovojo atgimimą išgyvenantys Naujojo Orleano „Pelicans“ (36-26). Po DeMarcuso Cousinso traumos ekspertų nurašyta ekipa svečiuose 126:109 (33:25, 32:24, 26:29, 35:31) įveikė Dalaso „Mavericks“ (19-45) ir sensacingai pakilo į ketvirtą Vakarų konferencijos poziciją.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki ir Dennisas Smithas (9/22 met., 8 rez. perd.) po 23, Harrisonas Barnesas 18, J. J. Barea 13, Dougas McDermottas 10 taškų.

„Pelicans“: Jrue Holiday 30 (12/19 met., 7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 24 (6/11 trit.), Anthony Davisas 23 (13 atk. kam., 3 blk.), Rajonas Rondo 14 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Cheickas Diallo 13 taškų (15 atk. kam.).

Dvyliktą pralaimėjimą per pastarąsias trylika rungtynių patyrė Kristapo Porzingio visam sezonui netekę Niujorko „Knicks“ (24-40). Devyniolikos taškų skirtumą ketvirtame kėlinyje panaikinę Jeffo Hornaceko auklėtiniai galiausiai 99:102 (20:32, 26:19, 26:32, 27:19) krito prieš Sakramento „Kings“ (20-44).

Namie rungtyniavusiems Kalifornijos krepšininkams pergalę padovanojo taiklus haitiečio Skalo Labissiere'o tritaškis.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 22 (7/11 met., 7 rez. perd., 0 kl.), Skalas Labissiere'as 14 (3 blk.), Justinas Jacksonas, Kosta Koufosas ir Buddy Hieldas po 12, De'Aaronas Foxas 10 taškų.

„Knicks“: Timas Hardaway'us 24, Enesas Kanteris (16 atk. kam.) ir Kyle'as O'Quinnas (3 blk.) po 14, Trey'us Burke'as 11, Courtney Lee 10 taškų.

Dramatišką ir svarbią pergalę namuose pasiekė Los Andželo „Clippers“ (34-28), paskutinėmis rungtynių akimirkomis įrodę pranašumą prieš Bruklino „Nets“ (20-44). Devintoje Vakarų konferencijos vietoje žengiantys šeimininkai susitikimą užbaigė spurtu 13:2.

„Clippers“: Austinas Riversas 27, Tobias Harrisas 26, Lou Williamsas 21 (8/22 met., 1/6 trit.), DeAndre Jordanas 17 (15 atk. kam.), Milošas Teodosičius 14, Montrezlas Harrellas 11 taškų.

„Nets“: Caris LeVertas 27 (5/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Demarre Carrollas 20 (6/11 trit.), Joe Harrisas 19, Rondae Hollis-Jeffersonas 15, Dante Cunninghamas 14 taškų.