Trečiadienį naktį Indianos klubas netikėtai suklupo mače prieš blogiausią Rytų konferencijos klubą – Atlantos „Hawks“ ekipą (19/44). Penktadienį vakare „Pacers“ atsitiesė, šventė svarbią pergalę dėl vietos Rytų konferencijos aštuntuke bei bilieto atkrintamosiose.

„Pacers“ gretose Domantas Sabonis žaidė 20 minučių, pelnė 6 taškus (3/8 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 46:45. Po trečio ketvirčio svečiai atitrūko 78:67, o įpusėjus lemiamam kėliniui po D. Sabonio dvitaškio „Pacers“ pirmavo net 93:76.

Tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir likus 4 min. komandas skyrė tik 5 taškai (88:93). Victoras Oladipo tritaškiu nutraukė taškų „sausrą“, pataikė dvitaškį, pridėjo taiklų baudos metimą.

Šeimininkai paskutinę minutę griebėsi pražangų taktikos, paskutinėmis sekundėmis prie baudų metimo linijos stojęs kroatas Bojanas Bogdanovičius neklydo ir įtvirtino svarbią Indianos ekipos pergalę.

„Pacers“ Rytų konferencijoje užima 5-ą vietą (35/27), o ant kulnų mina Filadelfijos „76ers“ (34/27). „Bucks“ komanda Rytuose – 7-ta (33/29).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 30, Giannis Antetokounmpo 24, Ericas Bledsoe 15, Jabari Parkeris 11 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 21, Lance Stephensonas 16, Gojanas Bogdanovičius 14, Mylesas Turneris 13, Cory Josephas 12, Thaddeusas Youngas 10, Joe Youngas 7, Domantas Sabonis 6 taškai.

Sekmadienį keturių išvykų turą Indianos klubas pratęs Vašingtone, susikaus su „Wizards“ ekipa, „Bucks“ laukia dar viena svarbi kova dėl vietos atkrintamosiose su „76ers“ klubu.