Tradiciškai starto penkete mačą pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 19 min., pelnė 12 taškų, (4/5 dvit., 1/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, padarė 2 klaidas, 3 kartus prasižengė (+/- rodiklis – 11).

Mačo pradžia J. Valančiūnui nieko gero nežadėjo: dvi asmeninės pražangos, pramestas dvitaškis, klaida – ir lietuvį jau pirmą minutę pakeitė austras Jakobas Poeltl.

Tačiau antrame ketvirtyje į aikštę grįžęs J. Valančiūnas jau naudingu žaidimu ir taškais leido „Raptors“ pavyti šeimininkus ir po dviejų kėlinių pirmauti 51:47.

Po ilgosios pertraukos JV pataikė tritaškį, suklaidinęs savo tiesioginį oponentą, lenką Marciną Gortatą įkrovė kamuolį į krepšį, pataikė dvitaškį su pažanga, o prieš lemiamą ketvirtį svečiai po dviejų iš eilės CJ Mileso tritaškių pirmavo 77:74.

Lemiamame ketvirtyje JV nežaidė, o „Raptors“ gretose likus 3 min. tritaškį pataikė CJ Milesas (94:88). Bradley Bealas atsakė dvitaškiu, tačiau iniciatyvos ėmėsi DeMaras DeRozanas, pelnė 4 taškus iš eilės ir „Raptors“ likus minutei pirmavo 98:90.

Šeimininkams stebuklo sukurti nepavyko ir Kanados klubas iškovojo pergalę 102:95.

„Wizards“ gretose trūko Johno Wallo, kuris baigia išsigydyti kairiojo kelio traumą.

Kanados klubas laimėjo 10 rungtynių iš paskutinių 11-os mačų. Esmine pergalės priežastimi tapo ypač naudingas atsarginių krepšininkų žaidimas, nuo suolo kilę „Raptors“ žaidėjai kartu pelnė net 50 taškų ir „Wizards“ atsarginių suolą pranoko 50:15.

Šiame sezone abi komandos tarpusavyje pasidalino po dvi pergales. Beje, Vašingtono klubas yra potencialus „Raptors“ varžovas Rytų konferencijos pusfinalio etape.

Šiuo metų „Wizards“ užima 4 vietą (36/27), Rytuose pirmaujanti „Raptors“ (44/17) ekipa dviem pergalėmis lenkia Bostono „Celtics“ (44/19).

Sekmadienį „Raptors“ namuose priims Šarlotės „Hornets“, o „Wizards“ savo arenoje susitiks su Indianos „Pacers“ ekipa.

„Wizards“: Otto Porteris 24, Bradley Bealas 23, Markieffas Morrisas 15, Tomas Satoransky 10, Marcinas Gortatas 8 taškai.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23, CJ Milesas 20, Jonas Valančiūnas ir Fredas VanVleetas po 12, Kyle Lowry 10 taškų.