Rytų konferencijos lyderių statusą išsaugoję šeimininkai pergalę pasiekė užtikrintos gynybos dėka. Svečiai iš Detroito šiąnakt tepataikė vos 38 procentus visų iš žaidimo atliktų metimų (36 iš 94).

Toronto krepšininkai susitikimą pradėjo pataikydami pirmuosius keturis mestus tritaškius, tačiau pirmame kėlinyje Kanados klubo atstovai taip ir nesugebėjo susikrauti apčiuopiamesnės persvaros.

Iš 11 taškų per pirmąsias dvylika minučių pelniusio DeMaro DeRozano estafetę perėmė atsarginiai „Raptors“ žaidėjai, antro ketvirčio pradžioje per 80 sekundžių pelnę dešimt taškų be atsako ir leidę šeimininkams atitrūkti dviženkliu skirtumu.

Nors „Pistons“ iki ilgosios pertraukos spėjo sumažinti savo atsilikimą, antrąją susitikimo pusę Toronto ekipa pradėjo dar vienu spurtu. Atkarpą 13:2 laimėję Dwane'o Casey auklėtiniai ėmė užtikrintai artėti prie dar vienos pergalės.

Ketvirtame kėlinyje rezerviniams krepšininkams pasireikšti leidę „Raptors“ šventė jau aštuntą pergalę per pastarąsias aštuonerias rungtynes. Iš trisdešimties namuose žaistų susitikimų Kanados klubas laimėjo net 25 ir pagal šį skaičių pirmauja visoje NBA lygoje.

Ilgai lauktus pirmuosius taškus Jonas Valančiūnas pelnė tik antroje antro kėlinio pusėje, kai po gražios verpstės pataikė puskablį kaire ranka.

Visgi šis dvitaškis ir tapo vieninteliu JV šiąnakt pataikytu metimu, o viso per 22 aikštėje praleistas minutes surinko 2 taškus (1/6 met., 0/2 trit.), 5 atkovotus kamuolius, po vieną rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį ir bloką bei dvi klaidas.

Per dvejas po Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos vykusias rungtynes Jonas viso pelnė vos 12 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Šeimininkams triumfuoti nesutrukdė 18 prarastų kamuolių, kuriuos „Raptors“ kompensavo atlikdami 31 rezultatyvų perdavimą.

Ketvirtajame kėlinyje milžinišką persvarą susikrovusių Toronto atstovų dominavimą ryškiausiai įkūnijo galingas jaunojo austro Jakobo Poeltlo dėjimas per pagrindinį „Pistons“ aukštaūgį Andre Drummondą.

Nors dviženklį pelnytų taškų skaičių pasiekė tik keturi šeimininkų krepšininkai, bent po 8 taškus prie pergalės pridėjo net devyni žaidėjai.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (6/8 trit.) ir DeMaras DeRozanas (10/11 baud.) po 20, Serge'as Ibaka 19 (9 atk. kam.), Pascalis Siakamas 11 taškų (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Pistons“: Andre Drummondas 18 (18 atk. kam.), Ishas Smithas 16, Reggie Bullockas 14, Blake'as Griffinas (4/12 met., 5 rez. perd.) ir Dwightas Buycksas po 12, Jamesas Ennisas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „Raptors“ žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, kai išvykoje susitiks su Orlando „Magic“ klubu.