Mačą starto penkete pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 31 min., pelnė 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 1 klaidą, triskart prasižengė, jo +/- rodiklis buvo -3.

Ketvirto kėlinio pabaigoje J. Valančiūno dėjimas su sirena leido išlyginti rezultatą (110:110).

Namie Toronto klubas pralaimėjo pirmą kartą nuo sausio 26 d., tačiau namų rungtynių rezultatai vis tiek geriausi lygoje – 24 pergalės ir 5 nesėkmės.

Pratęsimą „Raptors“ pradėjo atkarpa 5:0, bet „Bucks“ atsakė aštuoniais taškais be atsako. Jonas dėjimu sumažino skirtumą iki vieno taško, Giannis Antetokounmpo dėjimu svečių persvarą atstatė iki trijų taškų.

DeMaras DeRozanas pataikė dvitaškį, Jasonas Terry sumetė baudas ir „Bucks“ laimėjo 122:119.

Po nesėkmės „Raptors“ (41/17) lieka Rytų konferencijos viršūnėje, Milvokio klubas užima 6-tą vietą (33/25).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 33, Serge Ibaka 18, Kyle Lowri ir Pascalis Siakamas po 17, Jonas Valančiūnas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26, Khrisas Middletonas ir Ericas Bledsoe po 21, Jasonas Terry 14.