Atkakliose rungtynėse nė viena ekipa nesugebėjo atitrūkti ženklesniu skirtumu, o „Pacers“ pergalę nulėmė užtikrinčiau sužaistas ketvirtasis susitikimo kėlinys.

Lemiamame ketvirtyje dviem paeiliui sukurtais gražiais epizodais pasižymėjo Domantas Sabonis, nubaudęs šeimininkų ekipą vienas už kitą gražesniais dėjimais iš viršaus.

Viso per 23 aikštėje praleistas minutes lietuvis surinko 8 taškus (3/7 met., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei po vieną bloką ir klaidą. Vidurio puolėjo rolėje „Pacers“ klube atsiskleidęs Domas šiąnakt nemažą žaidybinio laiko dalį praleido sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje.

Tokį pokytį vyriausiasis Indianos komandos treneris Nate'as McMillanas aktyviau išbandė jau antrose rungtynėse iš eilės. Pernai Oklahomos „Thunder“ ekipoje šioje pozicijoje žaidęs Sabonis per šias dvejas rungtynes vidutiniškai rinko po 7 taškus ir 8,5 atkovoto kamuolio.

Didžiajai daliai „Pacers“ krepšininkų turėsiant galimybę pailsėti reguliariojo sezono pertraukos metu Domantas ir Victoras Oladipo savaitgalį praleis Los Andžele, kur dalyvaus Visų žvaigždžių renginuose.

Lietuvis penktadienį žengs į aikštę Kylančių žvaigždžių rungtynėse, o jo komandos draugas dalyvaus dėjimų konkurse bei Visų žvaigždžių susitikime.

Brukline vykusioje dvikovoje Domas žaidė tiek šalia Myleso Turnerio, tiek greta veterano Alo Jeffersono. 33-ejų metų vidurio puolėjas itin efektyviai pasirodė pirmoje rungtynių pusėje, kurios metu per vos šešias aikštėje praleistas minutes pataikė visus šešis iš žaidimo atliktus metimus ir surinko 13 taškų.

Prieš lemiamą ketvirtį Bruklino krepšininkai sugebėjo spurtuoti 13:0 ir susikurti šešių taškų persvarą, tačiau svečiai jau pirmosiomis ketvirto kėlinio minutėmis pelnė septynis taškus be atsako ir susigrąžino dvikovos kontrolę į savo rankas.

Be traumuoto Jahlilo Okaforo rugntyniavę „Nets“ patyrė jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės. Nesėkmių serija Kenny Atkinsono auklėtinius nubloškė į tryliktąją Rytų konferencijos turnyrinės lentelės poziciją.

„Nets“: Allenas Crabbe'as 24 (5/11 trit.), Demarre Carrollas 21 (5/8 trit., 10 atk. kam.), D'Angelo Russellas 18 (9 rez. perd.), Jarrettas Allenas 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (9/24 met.), Cory Josephas 15 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Thaddeusas Youngas ir Alas Jeffersonas (8 min., 6/7 met.) po 13, Mylesas Turneris 11 taškų (14 atk. kam.).

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais kitą penktadienį, vasario 23-iąją dieną. Indianos klubo varžovais taps į „Banker's Life Fieldhouse“ areną atvyksiantys Atlantos „Hawks“.