Starto penkete mačą pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 24 min., pelnė 21 tašką (7/12 dvit., 2/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Mačą tragiškai pradėję svečiai atsiliko 2:12. Tačiau įpusėjus kėliniui „Raptors“ įsibėgėjo ir perėmė iniciatyvą.

Po pirmo kėlinio 30:26 pirmavo svečiai iš Toronto.

Antrame kėlinyje Kanados ekipa tempo nemažino ir didino pranašumą. Likus porai minučių pirmavo dviženkle persvara – 56:45. Šeimininkams pavyko skirtumą sumažinti ir po dviejų kėlinių 62:55 pirmavo „Raptors“.

„Raptors“ apsukas didino po pertraukos ir ėmė sparčiai auginti persvarą. Atkarpą svečiai laimėjo 15:2 ir atitrūko 20 taškų. O sėkmingą trečio kėlinio pradžią vainikavo Jono Valančiūno taiklus tritaškis, po kurio Kanados ekipa atitrūko 77:57. Tai buvo antras JV tritaškis šiame ketvirtyje iš dviejų bandymų (!).

Po trijų kėlinių svečiai turėjo 16-os taškų pranašumą (90:74).

Ketvirtame kėlinyje „Raptors“ gretose žaidė ekipos atsarginiai, kurie aikštėje reikalų negadino: „Raptors“ įpusėjus ketvirčiui triuškino varžovus 117:85.

Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir „Raptors“ pasiekė įtikinamą pergalę 123:103 (30:26, 32:29, 28:19, 33:29).

Kanados klubas (36/16) pasiekė penktą pergalę iš eilės, Šarlotės klubas lieka 10-oje pozicijoe (23/33).

„Hornets“: Kemba Walkeris 23, Dwightas Howardas 17, Jeremy Lambas 13, Frankas Kaminsky ir Cody Zelleris po 10 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25, CJ Milesas 24, Jonas Valančiūnas 21, Kyle Lowry 12, Serge Ibaka ir Fredas VanVleetas 10.

Kanados klubą į Rytų konferencijos viršūnę penktadienį naktį kilstelėjo Bostono „Celtics“ nesėkmė namuose, o Bostoną namuose pranoko Domanto Sabonio atstovaujama Indiano „Pacers“ ekipa.

„Pacers“ (31/25) 97:91 (30:16, 29:22, 17:34, 21:19) pranoko „Celtics“, o pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį nesėkmė Bostono klubą nustūmė į antrą Rytų konferencijos vietą.