Svaraus lietuvio indėlio sulaukusi Indianos „Pacers“ (30-24) ekipa namuose 100:92 (33:27, 29:30, 14:18, 24:17) palaužė Filadelfijos „76ers“ (25-25) komandą.

D. Sabonis per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir užfiksavo geriausią savo komandos rezultatą atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Be to, aukštaūgis blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė, o jam esant aikštėje „Pacers“ pelnė 14 taškų daugiau už varžovus.

Vietą startiniame penkete iš D. Sabonio atėmęs M. Turneris žaidė tik 15 minučių, per kurias prametė visus 5 savo metimus. Jam esant aikštėje „Pacers“ pelnė 10 taškų mažiau už varžovus.

Pamatus pergalei šeimininkai pradėjo dėti tik paskutiniajame kėlinyje, kurio pradžioje laimėję atkarpą 11:4 jie atitrūko 87:79.

Likus žaisti 3 minutes Victoras Oladipo pataikė dvitaškį po D. Sabonio perdavimo ir Indianapolio klubas tapo nebepavejamas – 98:84.

„Atlikome gerą darbą antroje susitikimo pusėje sustabdydami varžovų metikus ir neleisdami jiems lengvai veržtis link krepšio“, – po susitikimo sakė 19 taškų pelnęs V. Oladipo.

„Pacers“: Victoras Oladipo ir Bojanas Bogdanovičius po 19, Lance‘as Stephensonas 14, Darrenas Collisonas 11, Domantas Sabonis ir Thaddeusas Youngas po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 24 (10 atk. kam.), Dario Šaričius 16, Robertas Covingtonas 12, Jerrydas Baylessas 11, Benas Simmonsas 10 (11 atk. kam.).