Indianapolio klubas svečiuose 126:133 (37:49, 20:22, 34:25, 35:37) nusileido Šarlotės „Hornets“ (22-29) ekipai.

D. Sabonis per 17 minučių surinko 8 taškus (2/4 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Jau antrajame ketvirtyje lietuvis gavo trečiąją asmeninę pražangą, o treneriui paruošus keitimą, D. Sabonis demonstratyviai prašė jo nekeisti.

Prašymas nebuvo patenkintas – D. Sabonį pakeitė Alas Jeffersonas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje gavęs penktąją pražangą D. Sabonis sėdosi ant suolo ir daugiau aikštelėje nebepasirodė.

Per pirmąjį ketvirtį net 49 taškus surinkusi Šarlotės ekipa užfiksavo šio sezono NBA kėlinio rezultatyvumo rekordą. Be to, tai buvo rezultatyviausias kėlinys „Hornets“ ekipos istorijoje.

Rungtynių pradžioje 37:49 varžovus į priekį paleidę „Pacers“ krepšininkai viso susitikimo metu buvo priversti vytis ir nors likus žaisti 40 sekundžių jie priartėjo 124:128, penki šeimininkų baudų metimai privertė svečius užmiršti pergalę.

Rungtynes dėl asmeninių priežasčių praleido „Pacers“ vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas, todėl komandai vadovavo jo asistentas Danas Burke'as.

„Hornets“: Kemba Walkeris 41 (9 rez. perd.), Nicolas Batumas 31 (9 atk. kam.), Frankas Kaminsky 15.

„Pacers“: Victoras Oladipo 35, Mylesas Turneris 19 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18.