Užtikrintai ketvirtąjį kėlinį pradėję svečiai jame sužaidus tris minutes pirmavo net septyniolikos taškų skirtumu – 77:60. Visgi „Spurs“ pakilo į lemiamą spurtą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau svarbiausią rungtynių metimą likus kiek daugiau nei minutei iki susitikimo pabaigos pataikė ketverius metus San Antonijaus komandoje praleidęs įžaidėjas Cory Josephas.

„Pacers“ laimėti nesutrukdė dar kartą pademonstruotas tragiškas taiklumas iš trijų taškų zonos. Vos 4 iš 19 tolimų metimų pataikę Nate'o McMillano auklėtiniai per pastarąsias trejas rungtynes viso sumetė vos 13 iš 70 tritaškių.

Netaiklių metimų seriją kompensavo raktu į pergalę tapusi kibi Indianapolio komandos gynyba, privertusi varžovus prarasti net 20 kamuolių.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis stojo į tiesioginę dvikovą su veteranu Pau Gasoliu. Patirtimi pasinaudojęs ilgametis Ispanijos rinktinės lyderis privertė lietuvį rinktis asmenines pražangas, taip apribodamas Domo žaidimo laiką.

Pirmoje susitikimo pusėje dažniau komandos draugų nei būdų atakuoti krepšį ieškojęs mūsų tėvynainis kūrė geras progas ir pasižymėjo gražiu kamuolio skirstymu, tačiau netaiklūs „Pacers“ metimai neleido šiam žaidimo elementui atsispindėti Domanto statistikoje.

Per 28 aikštėje praleistas minutes „Pacers“ aukštaūgis surinko 9 taškus (2/8 met., 0/2 trit., 5/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir po vieną rezultatyvų perdavimą bei perimtą kamuolį.

Per dešimt sausio mėnesį žaistų rungtynių Domantas vidutiniškai renka po 14,5 taško ir 8,9 atkovoto kamuolio.

Dvikova nesėkmingai susiklostė Latvijos rinktinės puolėjui Daviui Bertaniui. Agresyviai puolime žaidęs „Spurs“ narys pelnė 7 taškus, tačiau pataikė vos 3 metimus iš 12 bei tik vieną tritaškį iš aštuonių bandymų.

San Antonijaus krepšininkai „AT&T Center“ arenoje patyrė tik trečią pralaimėjimą šiame sezone. Devyniolika pergalių savų žiūrovų akivaizdoje iškovoję Greggo Popovičiaus auklėtiniai nusileido tik „Golden State Warriors“, Milvokio „Bucks“ ir „Pacers“ ekipoms, o pastarąjį pralaimėjimą savo aikštėje buvo patyrę dar lapkričio 10-ą dieną.

Teksaso klubui šiąnakt negalėjo padėti Kawhi Leonardas, Rudy Gay ir Manu Ginobili.

„Pacers“ šiuo susitikimu užbaigė penkerių paeiliui išvykoje žaistų rungtynių seriją. Indianos krepšininkai jos metu palaužė „Spurs“, „Suns“ ir „Jazz“ ekipas bei pripažino Portlando „Trail Blazers“ ir Los Andželo „Lakers“ pranašumą.

„Spurs“: Pau Gasolis 14 (9 atk. kam.), Tony Parkeris ir Brynas Forbesas po 12, LaMarcusas Aldridge'as (5/14 met., 10 atk. kam.) ir Kyle'as Andersonas po 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 19 (6 kl.), Darrenas Collisonas 15, Thaddeusas Youngas 14, Bojanas Bogdanovičius 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos krepšininkai žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, kai namuose priims Finikso „Suns“ ekipą.