Greitai pražangų prisirinkęs lietuvis liko be taškų, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (31-14) ekipa svečiuose 109:115 (28:26, 34:28, 21:33, 26:28) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (30-18).

J. Valančiūnas per 11 minučių prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjui taškų pelnyti nepavyko antrą kartą šį sezoną. Sausio 4-ąją jis nepasižymėjo mače su Čikagos „Bulls“, o jo pasirodymas tuomet buvo įvertintas -1 naudingumo balu.

Į priekį „Raptors“ vedė 40 taškų įmetęs Kyle‘as Lowry, tačiau jo vieno pastangų buvo maža. Antroje susitikimo pusėje visus savo 22 taškus pelnęs Karlas-Anthony Townsas leido šeimininkams panaikinti 11 taškų deficitą ir švęsti pergalę.

Sezono rungtynes žaidusio K. Lowry baudų metimai priešpaskutinę minutę buvo sušvelninę svečių atsilikimą iki 108:110, bet paskutinę minutę „Raptors“ savo šansais nepasinaudojo.

Dwayne‘o Casey auklėtinių lemiami metimai skriejo pro šalį, o „Timberwolves“ pergalę įtvirtino keturis Marcuso Georgeso-Huntot baudų metimai.

Minesotos ekipai triumfuoti nesutrukdė ir tai, kad jai padėti negalėjo Jimmy Butleris. Lyderio vaidmenį iš jo sėkmingai perėmė Andrew Wugginsas, įmetęs 29 taškus.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 29, Karlas Anthony-Townsas 22 (10 atk. kam.), Tajus Gibsonas 14 (8 atk. kam.), Marcusas Georgesas-Huntas 12.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 40, DeMaras DeRozanas 20, Serge'as Ibaka 13, Delonas Wrightas 12, Fredas VanVleetas 8.