LaVaro Ballo kritikos iš Lietuvos sulaukęs Luke‘as Waltonas atvedė savo auklėtinius į ketvirtąją pergalę iš eilės – „Lakers“ (15-27) svečiuose per pratęsimą 107:101 (31:20, 15:32, 24:21, 25:22, 12:6) palaužė Dalaso „Mavericks“ (15-29).

Po 9 pralaimėjimų serijos atsitiesę ir pagaliau įsibėgėjantys „Lakers“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje dar turėjo dviženklį deficitą (70:80), tačiau sugebėjo perlaužti mačo eigą ir švęsti pirmąją pergalę Dalase po beveik penkerių metų pertraukos.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Harrisono Barneso taiklūs metimai leido „Mavericks“ lyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, tačiau jame situaciją kontroliavo „Lakers“ krepšininkai, kuriems pergalę pasiekti leido Juliuso Randle‘o pastangos.

Iš Dalaso kilęs atletas likus žaisti 18 sekundžių atkovojo kamuolį puolime po netaiklaus Lonzo Ballo metimo ir pataikydamas iš po krepšio padėjo rungtynėse tašką – 106:101. J. Randle‘as nugalėtojų gretose žaidė naudingiausiai, surinkdamas 23 taškus ir 15 atkovotų kamuolių.

„Mavericks“: Dennisas Smithas 23, Harrisonas Barnesas ir Wesley Matthewsas po 17, Dwightas Powellas 13.

„Lakers“: Juliusas Randle‘as 23 (15 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 19, Kyle‘as Kuzma 18 (10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 17.

Keturių pergalių seriją pasiekė ir traumų kamuojama Los Andželo „Clippers“ (21-21) komanda, namuose 126:105 (30:17, 34:28, 27:23, 35:37) įveikusi Sakramento „Kings“ (13-29).

Be traumuotų Austino Riverso, DeAndre Jordano, Danilo Gallinari, Patricko Beverley ir C.J. Wilsono rungtyniaujančią Kalifornijos komandą į pergalę vėl vedė puikią formą demonstruojantis Lou Williamsas, šįkart įmetęs 26 taškus.

Iš žaidimo 56 proc. taiklumu atakavę „Clippers“ krepšininkai nuo varžovų pabėgo jau pirmajame kėlinyje bei laikė žaidimo kontrolę savo rankose iki pat finalinės sirenos.

„Clippers“: Lou Williamsas 26, Montrezlas Harrellas 17, Willie Reedas 14 (13 atk. kam.).

„Kings“: Willie Cauley-Steinas 23 (13 atk. kam.), De‘Aronas Foxas 17 (10 rez. perd.), Scalas Labissiere‘as 14.