Svečiams iš Oregono valstijos jau penktose rungtynėse iš eilės nepadėjo rezultatyviausias ekipos krepšininkas Damianas Lillardas. Po 25,2 taško vidutiniškai renkantis įžaidėjas į aikštę ketina grėžti jau artėjančios nakties susitikime su Klivlando „Cavaliers“ klubu.

Centrinės puolimo figūros naštą iš gynėjo perėmė C. J. McCollumas. Vos 36 procentų taiklumu iš žaidimo atakavęs Portlando narys 25 iš 32 savo pelnytų taškų surinko po ilgosios rungtynių pertraukos.

„Trail Blazers“ pergalės pamatu tapo itin žemas prarastų kamuolių skaičius. Per 53 žaidimo minutes Terry Stottso auklėtiniai suklydo tik 8 kartus ir galiausiai sugebėjo įveikti kovą dėl atšokusių kamuolių 58:50 laimėjusius šeimininkus.

Netikėta „Bulls“ lyderių porą šiame sezone po treniruočių stovyklos metu įvykusio tarpusavio konflikto pamažu tampantys Nikola Mirotičius ir Bobby Portisas vyriausiojo trenerio Fredo Hoibergo sprendimu aikštėje nepasirodė nuo trečio kėlinio vidurio.

„Bulls“: Krisas Dunnas 22 (9/20 met., 8 kl.), Lauri Markkanenas 19 (8 atk. kam.), Nikola Mirotičius 18 (19 min., 10 atk. kam.), Robinas Lopezas 15, Bobby Portisas (14 min.) ir Justinas Holiday po 14 taškų.

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 32 (11/30 met., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Al-Farouqas Aminu 24 (5/7 trit.), Evanas Turneris 22, Patas Connaughtonas 16, Jusufas Nurkičius (15 atk. kam.) ir Shabazzas Napieras (3/13 met.) po 11 taškų.

Net septintą pralaimėjimą iš eilės žaisdami varžovų arenose patyrė Orlando „Magic“ (12-26) krepšininkai, šiąnakt Brukline 95:98 (27:22, 21:25, 22:24, 25:27) neprilygę „Nets“ (14-23) ekipai. Be traumuoto Nikola Vučevičiaus žaidę svečiai pastarąjį kartą išvykoje pergalę šventė dar gruodžio 3-ią dieną.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė šeimininkų klubo naujokas Jarrettas Allenas. Dėl gynybinio potencialo vertinamas vidurio puolėjas pademonstravo tobulėjimą užbaigiant atakas ir pataikė 7 iš 8 šiąnakt atliktų metimų.

Paskutinės atakos metu „Magic“ turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau lemiamą tritaškį blokavo Bruklino komandos snaiperis Allenas Crabbe'as.

„Nets“: Jarrettas Allenas 16 (6 atk. kam., 2 blk.), Caris LeVertas (8 rez. perd.) ir Allenas Crabbe'as po 15, Demarre Carrollas 14 (10 atk. kam.), Rondae Hollis-Jeffersonas 13 taškų.

„Magic“: Aaronas Gordonas 20 (12 atk. kam.), Elfridas Paytonas 17 (7 rez. perd.), Evanas Fournier (4/15 met., 0/4 trit.) ir Bismackas Biyombo (17 atk. kam.) po 13, Jonathonas Simmonsas 10 taškų.

Ketveriose šiąnakt vykusiose rungtynėse vienintelę užtikrintą pergalę pasiekė Minesotos „Timberowolves“ (24-14). Trylika metų į atkrintamąsias varžybas nepatenkantis Mineapolio klubas namuose 114:96 (30:18, 30:30, 31:28, 23:20) nepaliko vilčių Los Andželo „Lakers“ (11-25) ekipai.

Pergalė leido Vilkams įsitvirtinti ketvirtoje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje, o be traumuotų Lonzo Ballo ir Brooko Lopezo rungtyniaujanti Kalifornijos komanda po nesėkmės nusmuko į paskutinę poziciją.

Naujųjų metų naktį Indianoje spurtu 17:0 rungtynes pradėję Minesotos krepšininkai šiąnakt ir vėl lemiamą smūgį sudavė pačioje susitikimo pradžioje, kai pelnė šešiolika taškų be atsako ir atitrūko iki finalinės sirenos išsaugotu dviženkliu skirtumu.

Šeimininkus į pergalę vedė dar vieną puikų pasirodymą surengęs Jimmy Butleris. Naujojoje komandoje apsipratęs buvęs „Bulls“ lyderis per pastarąsias aštuonerias rungtynes renka po 28,8 taško ir yra pataikęs 75 iš 79 baudų metimų.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 28 (8/14 met., 11/11 baud., 9 rez. perd.), Andrew Wigginsas 21 (9 atk. kam.), Gorgui Diengas 17, Karl-Anthony Townsas 16 (13 atk. kam.), Taj Gibsonas 14 taškų.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 20, Julius Randle'as 15 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 14 (4/11 met.), Corey Breweris 12 taškų.