Dwayne‘o Casey auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 111:98 (30:22, 32:25, 26:22, 23:29) įrodė pranašumą prieš Atlantos „Hawks“ (9-26) krepšininkus.

J. Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu – per 22 minutes jis pelnė 13 taškų (4/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 11 kamuolių, 1 kamuolį perėmė ir blokavo 2 varžovų metimus.

Du pralaimėjimus iš eilės išvykose patyrusi Kanados ekipa namuose pasiekė jau 11-ąją pergalę paeliui. Į ją komandą vedęs DeMaras DeRozanas pelnė 25 taškus (8/14 dvitaškiai).

„Smagu atsitiesti po pralaimėjimo, ypač kai jų buvo du iš eilės. Sugrįžome namo, žaidėme savo žaidimą ir jautėme, kad pergalė yra mūsų“, – sakė D. DeRozanas.

Šį sezoną geriausiai namuose žaidžiančiai komandai trūksta dar vienos pergalės iki ilgiausios pergalių namuose serijos „Raptors“ istorijoje. Klubas rekordą užfiksavo 2016 metų pradžioje.

Toronto ekipai pergalę pasiekti pavyko net ir žaidžiant be vieno lyderių Serge‘o Ibakos, kuris buvo suspenduodas vienam mačui dėl kivirčo su klubo personalo nariu.

Laimėti nesutrukdė ir karjeros rungtynes sužaidęs „Hawks“ puolėjas Taureanas Prince‘as, kurio sąskaitoje – 30 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Šeimininkai į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje, kai spurtas 14:3 leido jiems pirmauti 30:22. Antrajame ketvirtyje „Hawks“ suklydo net 8 kartus ir leido varžovams pabėgti jau 47:62.

Po ilgosios pertraukos Atlantos klubui sugrįžti į rungtynes nepavyko: nepaisant T. Prince‘o pastangų, „Raptors“ dar labiau nutolo (88:69), todėl paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25, Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) ir Delonas Wrightas po 13, Kyle‘as Lowry 12.

„Hawks“: Taureanas Prince‘as 30 (10 atk. kam.), Dennisas Schroderis (9 rez. perd.) ir Marco Belinelli po 14, Joshnas Collinsas 11.