Vos prieš kelias dienas pirmoje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje atsidūręs Kanados klubas patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Dwane'o Casey auklėtiniai ir toliau neranda savojo žaidimo varžovų arenose – rungtyniaudami išvykoje „Raptors“ laimėjo tik 11 iš 20 žaistų rungtynių.

Pirmame kėlinyje varžovams į priekį dviženkliu skirtumu pabėgti leidę Toronto krepšininkai dar iki ketvirčio pabaigos sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą savo naudai. Solidus atsarginių žaidėjų įsiliejimas į rungtynes kompensavo vangų Kyle'o Lowry ir DeMaro DeRozano startą, tačiau neįplieskė „Raptors“ lyderių atgimimo tolimesnėse rungtynių fazėse.

Vos 7 iš 26 metimų pataikę svečių komandos starto penketo gynėjai nesugebėjo pralaužti šiame sezone itin solidžiai gynyboje rungtyniaujančių „Thunder“ krepšininkų, o įžaidėjas Lowry didžiąją susitikimo dalį praleido priekaištaudamas arbitrams dėl jo nuomone neteisingų sprendimų abiejose aikštės pusėse.

Itin emocionalią „Raptors“ aikštės generolo reakciją iššaukė epizodas antrojo kėlinio pabaigoje, kai akivaizdžiai prasižengęs prieš beviltišką metimą su sirena iš aikštės vidurio paleidusį Jerami Grantą Lowry liko per plauką nuo techninės pražangos.

Antrajame ketvirtyje rezultatyvumu blykstelėjo Jonas Valančiūnas, sudrebinęs varžovų krepšį dviem galingais dėjimais. Pirmuosius du metimus šiose rungtynėse prametęs lietuvis likusį rungtynių laiką atakavo be klaidų ir per 20 aikštėje praleistų minučių viso surinko 16 taškų (7/9 met., 0/1 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius bei po vieną bloką ir klaidą.

Įsimintiniausiu epizodu tapo antrame kėlinyje įvykęs Valančiūno ir Russello Westbrooko konfliktas. Naudingiausias praėjusio sezono lygos krepšininkas užsiplieskė po epizodo, kai lietuvis bandė paimti iš jo kamuolį.

Ant parketo sėdėjęs Westbrookas smogė Valančiūnui į kojas ir pašokęs ėmė provokuoti Joną rimtesniam incidentui. Arbitrai už šią situaciją abiems konflikto dalyviams skyrė po techninę pražangą.

„Aikštėje aš neturiu draugų. Vienintelis mano draugas yra krepšinis“, – po rungtynių trumpai incidentą pakomentavo R. Westbrookas, į pagalbą pasitelkdamas savo „firminę“ frazę.

Oklahomos klubą į pergalę vedė keturi pagrindiniai starto penketo žaidėjai – R. Westbrookas, Paulas George'as, Carmelo Anthony ir Stevenas Adamsas, kartu pelnę net 99 iš 124 komandos taškų.

Varžovus kovoje dėl atšokusių kamuolių net 52:34 pranokę „Thunder“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės, pratęsdami šiuo metu ilgiausią aktyvią laimėtų rungtynių seriją NBA lygoje.

Trečiojo ketvirčio viduryje dalis „Chesapeake Energy“ arenoje susirinkusių žiūrovų ne juokais išsigando dėl pastato palubėje sprogusių apšvietimo lempų. Techninis gedimas kuriam laikui nutraukė rungtynes, tačiau komandos po trumpos pertraukėlės gavo leidimą tęsti rungtynes.

Toronto komandos neišgelbėjo ryškiai didesnis atsarginių krepšininkų rezultatyvumo indėlis, kuriuo svečiai „Thunder“ pranoko net 50:19. Rezultatyviausiu „Raptors“ rungtynių žaidėju tapęs snaiperis C. J. Milesas sugebėjo vienas pelnyti daugiau taškų, nei visas Oklahomo komandos žaidėjų suolelis kartu sudėjus.

Sugrįžimas į septynerius metus namais vadintą valstiją neiššaukė įsimintino Serge'o Ibakos pasirodymo. Blankiai rungtyniavęs aukštaūgis per 27 minutes pasižymėjo 7 taškais.

„Thunder“: Paulas George'as 33 (11/17 met., 7/10 trit.), Russellas Westbrookas 30 (11/22 met., 8 atk. kam., 13 rez. perd.), Carmelo Anthony ir Stevenas Adamsas (8/9 met., 9 atk. kam.) po 18 taškų.

„Raptors“: C. J. Milesas 20 (6/12 trit.), Jonas Valančiūnas 16, DeMaras DeRozanas 15 (4/16 met.), Kyle'as Lowry (3/10 met., 10 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas po 13 taškų.

Tik trečią kartą šiame sezone du pralaimėjimus iš eilės patyrę „Raptors“ naktį iš penktadienio į šeštadienį namusoe priims absoliučius NBA lygos autsaiderius Atlantos „Hawks“.