Kanados ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 120:87 (30:20, 28:24, 33:20, 29:23) nepaliko vilčių Bruklino „Nets“ (11-17) komandai.

22 minutes rungtyniavęs J. Valančiūnas surinko 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir kartą suklydo.

Vidurio puolėjui pirmą kartą po trijų iš eilės mačų nepavyko pataikyti tritaškio.

Į pergalę šeimininkus vedęs K. Lowry pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Likus žaisti 2 minutes atletui iki 11-ojo karjeros dublio trūko atkovoto kamuolio, todėl Dwane‘as Casey jau nekylant abejonių dėl rungtynių baigties dar išleido K. Lowry į aikštelę.

„Kyle‘as tikrai norėjo šio trigubo dublio. Džiaugiuosi, kad jis pasiekė savo tikslą“, – sakė 31 tašką į varžovų krepšį įmetęs DeMaras DeRozanas.

Visų rungtynių metu atsilikinėjusio Bruklino klubo gretose sėkmingai debiutavo po mainų iš Filadelfijos „76ers“ atvykę Nikas Stauskas ir Jahlilas Okaforas.

Nuo suolo kilę N. Stauskas pelnė 22 taškus, o 22-ąjį gimtadienį šventęs J. Okaforas – 10 taškų.

Įdomu, jog blankiai atrodę Bruklino klubo starto penketo žaidėjai kartu pelnė viso labo 28 taškus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 31, Serge‘as Ibaka 18, Jonas Valančiūnas 14, Jakobas Poeltlas ir Normanas Powellas po 11, Kyle‘as Lowry 10 (10 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Nets“: Nikas Stauskas 22, Isaiah Whiteheadas 13, Jahlilas Okaforas 10, Rondae Hollisas-Jeffersonas 9.