Lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (15-11) ekipa namuose NBA lygos vicečempionus palaužė 106:102 (32:33, 25:30, 32:23, 17:16).

20 minučių žaidęs D. Sabonis pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Aukštaūgiui esant aikštelėje, „Pacers“ pelnė 8 taškais daugiau nei varžovai. Tai antras geriausias rezultatas komandoje po Cory Josepho (+16).

Trečiąją pergalę iš eilės pasiekę Nate‘o McMillano auklėtiniai pirmieji šį sezoną įveikė „Cavaliers“ krepšininkus du kartus.

Viso susitikimo metu komandos kovėsi taškas į tašką, o šeimininkams išsiveržti į priekį leido trečiajame ketvirtyje atliktas spurtas 11:2 (87:83), po kurio svečiai iki pat finalinės sirenos buvo priversti vytis.

Likus žaisti apie 3 minutes „Cavaliers“ prisivijo 95:96, tačiau Bojanas Bogdanovičius pataikė svarbų tritaškį (99:95), o netrukus tą patį padaręs Victoras Oladipo leido šeimininkams pirmauti 103:97.

Prasidėjus paskutinei minutei, svečius išgelbėti dar mėginęs J. R. Smithas šaudė pro šalį, o Indianapolio ekipos pergalę įtvirtino V. Oladipo ir C. Josepho baudų metimai.

„Pacers“: Victoras Oladipo 33, Mylesas Turneris 15, Thaddeusas Youngas 13, Cory Josephas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Love‘as 20, J. R. Smithas 15.