Pastaruoju metu banguotai rungtyniaujantys Vilkai po pergalės susilygino su Portlando „Trail Blazers“ klubu ir Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje su diviziono varžovais dalinasi 4-5 vietas.

Svečiai šiąnakt vertėsi be rezultatyviausio savo krepšininko Devino Bookerio. Jaunasis snaiperis preiš rungtynes atskleidė, jog pernai bandė rungtyniauti nepaisydamas traumos skausmo ir smarkiai komplikavo savo sveikatos būklę, todėl šįkart nusprendė nerizikuoti ir praleisti rungtynes.

Traumų fronte nemalonių naujienų turėjo ir šeimininkai, kuriems nepadėjo Achilo sausgyslės skausmų kamuojamas įžaidėjas Jeffas Teague'as bei kairę pėdą susižeidęs serbas Nemanja Bjelica.

Pastarajam krepšininkui kovo mėnesį buvo atlikta šiuo metu jį iš rikiuotės išvedusios pėdos operacija, tačiau ją atlikęs chirurgas patikino, jog dabartinė trauma nėra susijusi su ankstesniąja.

Įsimintiniausią žaidimą šiame susitikime pademonstravo „Timberwolves“ aukštaūgis Karl-Anthony Townsas. Ketveriose rungtynėse iš eilės dvidešimties pelnytų taškų ribos nepasiekęs vidurio puolėjas šiąnakt pasižymėjo itin galingu dvigubu dubliu ir tapo pagrindine Mineapolio klubo pergalės priežastimi.

„Suns“ neprilygo savo varžovams nepaisant puikaus pataikymo iš toli (13/26 trit.) ir puikaus atsarginio įžaidėjo Mike'o Jameso pasirodymo puolime.

Minesotos ekipa atsirevanšavo varžovams už lapkričio 11-ąją dieną patirtą pralaimėjimą ir neleido Finikso klubui pakilti iš tryliktosios Vakarų konferencijos pozicijos.

„Timberwolves“: Karl-Anthony Townsas 32 (12 atk. kam.), Jimmy Butleris 25 (11/19 met.), Andrew Wigginsas 21, Taj Gibsonas 16 (14 atk. kam.), Gorgui Diengas 11 taškų.

Suns“: Mike'as Jamesas 26 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), T. J. Warrenas 18, Troy Danielsas 13, Tysonas Chandleris 12 taškų.

Čikagoje svečiavęsi Majamio „Heat“ (10-9) krepšininkai turėjo gerokai paprakaituoti rungtynėse su vietos „Bulls“ (3-15) klubu. Apylygiai susiklosčiusioje dvikovoje svečiai galiausiai šventė pergalę rezultatu 100:93 (7:13, 38:29, 19:19, 36:32).

Pirmajame susitikimo kėlinyje abi komandos pademosntravo tikrą antikrepšinio šventę. Varžovai kartu pataikė vos 6 iš 43 metimų iš žaidimo, o po nuaidėjus ketvirčio sirenai šeimininkai pirmavo rezultatu 13:7.

Apsnūdę Majamio krepšininkai galiausiai prasibudino tik ketvirtame kėlinyje, kai vedami aštuonis taškus iš eilės pelniusio Gorano Dragičiaus ir agresyviai rungtyniavusio Jameso Johnsono pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą.

Susitikimą „Heat“ baigė be pagrindinio vidurio puolėjo Hassano Whiteside'o, palikusio aikštę dėl kelio skausmų.

Šeimininkų gretose dar vieną solidų pasirodymą surengė įžaidėjas Jerianas Grantas. Pastarajame susitikime su „Golden State Warriors“ 21 tašką pelnęs gynėjas šiąnakt dar kartą pagerino penktadienį pasiektą karjeros rezultatyvumo rekordą.

Floridos valstijos klubui solidų indėlį į pergalę įnešė atsarginių krepšininkų žaidimas. Visi keturi nuo suolo pakilę žaidėjai surinko dviženklį pelnytų skaičių, o kartu pelnė net 54 taškus.

„Bulls“ klubą penktajam pralaimėjimui iš eilės pasmerkė tragiškas dvitaškių pataikymas – Fredo Hoibergo auklėtiniai iš artimesnių distancijų pataikė vos 19 iš 55 metimų (35 proc.). Savo ruožtu „Heat“ laimėjo trečią sykį paeiliui.

„Bulls“: Jerianas Grantas 24, Justinas Holiday 15, Denzelis Valentine'as 14 (4/6 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Lauri Markkanenas (10 atk. kam.) ir Bobby Portisas po 11, Robinas Lopezas 10 taškų.

„Heat“: Goranas Dragičius 24, Wayne'as Ellingtonas 19 (5/8 trit.), Jamesas Johnsonas 15 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 11 (10 atk. kam.), Kelly Olynykas ir Tyleris Johnsonas po 10 taškų.

Pergalę išvykoje iškovojo ir Bruklino „Nets“ (7-12) krepšininkai, 98:88 (19:22, 28:25, 32:18, 19:23) palaužę jau aštuntą pralaimėjimą iš eilės patyrusius Memfio „Grizzlies“ (7-12). „FedEx Forum“ arenos šeimininkai namuose pralaimėjo visas septynerias lapkritį žaistas rungtynes.

Abu klubai atsimindami šias rungtynes su kartėliu žvelgs į antrąjį jų kėlinį, kai traumas patyrė tiek „Nets“, tiek „Grizzlies“ starto penketų nariai.

Vienu svarbiausių Bruklino krepšininkų šiame sezone tapęs Rondae Hollis-Jeffersonas verždamasis link krepšio užmynė Tyreke'o Evanso koją ir susmuko ant parketo skausmo perkreiptu veidu. Tik su komandos draugų pagalba atsistoti sugebėjęs krašto puolėjas į aikštę daugiau nebegrįžo.

Vos 9 minutes sužaidęs krepšininkas papildė ir taip įspūdingą „Nets“ traumuotų krepšininkų sąrašą – šiąnakt komandai nepadėjo visam sezonui iškritęs Jeremy Linas, D'Angelo Russellas ir Allenas Crabbe'as.

Potencialiai dar skaudesnį smūgį patyrė Memfio klubas – kairiojo kelio skausmai iš rikiuotės išmetė pernai dėl kelių operacijų tik 34 rungtynes sužaidusį Chandlerį Parsonsą. Atsigavimo ženklus demonstravęs krepšininkas šiais metais per rungtynes vidutiniškai rinko po 8,4 taško, o tritaškius metė net 47 procentų taiklumu.

Rungtynių lūžis įvyko iškart po ilgosios pertraukos. Pirmąją trečio ketvirčio pusę šeimininkai fantastiškai tritaškius metusiems „Nets“ pralaimėjo net 4:20, o didžiausia Bruklino krepšininkų persvara vienu metu pasiekė 19 taškų ribą.

Gyvybės ženklus Grizliai ėmė rodyti ketvirto kėlinio pradžioje, kai spurtavę 12:3 sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau žaidimą stabilizavę svečiai sugebėjo išsaugoti pranašumą iki finalinės sirenos.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis (6/17 met.) ir Tyreke'as Evansas po 18, Chandleris Parsonsas 12, JaMychalas Greenas 11 taškų.

„Nets“: Demarre Carrollas 24, Trevoras Bookeris 16 (11 atk. kam.), Joe Harrisas 13 taškų.