Solidžiai gynyboje žaidę Dwayne‘o Casey auklėtiniai namuose nesunkiai triumfavo 107:84 (30:18, 24:18, 24:28, 29:20).

J. Valančiūnas žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir kartą suklydo.

Į pergalę šeimininkus vedė sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Kyle‘as Lowry, pelnęs 22 taškus ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. 22 taškus pelnė ir DeMaras DeRozanas.

Visgi labiausiai D. Casey buvo patenkintas 13 taškų pelniusiu Pascaliu Siakamu, kuris gynyboje sėkmingai tvarkėsi su taip pat 13 taškų įmetusiu Kristapu Porzingiu.

Latvis pirmajame kėlinyje prametė visus 6 savo metimus, o jo sunkumais pasinaudojusi Toronto komanda spurtavo 10:0 ir greitai pabėgo į priekį 34:18.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pirmavo jau 54:34, o nepaleidę žaidimo kontrolės ir po ilgosios pertraukos jie pasiekė užtikrintą pergalę.

Paskutinį kartą „Raptors“ nusileido „Knicks“ ekipai 2015 metų lapkričio 10-ąją.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry (10 rez. perd.) ir DeMaras DeRozanas po 22, C. J. Milesas 14, Pascalis Siakamas 13.

„Knicks“: Kristapas Porzingis ir Timas Hardaway po 13, Enesas Kanteris 12, Michaelas Beasley 10.