Ketvirtajame kėlinyje siautėję Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 107:100 (23:32, 24:26, 24:23, 36:19) palaužė Detroito „Pistons“ (10-5).

D. Sabonis per 24 minutes į varžovų krepšį įmetė 12 taškų (4/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, 1 kamuolį perėmė, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Lietuviui esant aikštelėje, Indianapolio klubo krepšininkams sekėsi geriausiai – tuomet jie pelnė 17 taškų daugiau nei varžovai. 8 iš 12 savo taškų puolėjas pelnė komandai sėkmingame lemiamame ketvirtyje.

D. Saboniui solidžiai žaisti nesutrukdė net sveikatos problemos. Prieš pat susitikimą dar nebuvo aišku, ar sunegalavęs atletas galės padėti savo komandai.

„Praėjusią naktį kažką suvalgiau, nežinau, kas tai buvo. Nesijaučiau gerai ir nenoriu galvoti apie maistą“, – sakė D. Sabonis.

Detroito ekipa trečiajame kėlinyje spurtavo 20:2 ir pabėgusi į priekį 78:56 pradėjo dėti pamatus pergalei. Vis dėlto šie pamatai buvo per silpni.

Prasidėjus paskutiniajam ketvirčiui, „Pacers“ dar atsilikinėjo 71:84, tačiau netrukus spurtavo 12:0 ir prisivijo 83:84, o kėlinio viduryje po D. Sabonio baudų metimų ir išsiveržė į priekį 93:92.

Bene svarbiausią mačo metimą pataikė visus 13 savo taškų ketvirtajame kėlinyje surinkęs Lance‘as Stephensonas, likus žaisti 2 minutes tritaškiu leidęs šeimininkams pirmauti 101:97.

Po šio tritaškio svečiams sunkiai sekėsi rasti kelią link varžovų krepšo, o likus žaisti minutę „Pacers“ komandai saugiai pasijusti leido D. Sabonio dėjimas – 104:97.

„Pacers“: Victoras Oladipo 21 (15 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 18, Darrenas Collisonas 16, Bojanas Bogdanovičius 15, Lance‘as Stephensonas 13.

„Pistons“: Avery Bradley ir Reggie Jacksonas po 16, Tobiasas Harrisas ir Ishas Smithas po 15, Luke‘as Kennardas 13, Andre Drummondas 11 (15 atk. kam.).