Trečias rungtynes nuo sugrįžimo po čiurnos traumos šiąnakt žaidęs Jonas Valančiūnas pelnė pirmuosius „Raptors“ taškus, pataikydamas dvitaškį per Marcino Gortato rankas, tačiau itin vangiai susitikimą pradėję Toronto krepšininkai tą akimirką sumažino atsilikimą iki 2:7.

Dar du taškus pirmame kėlinyje pridėjęs JV prieš sėsdamas ant suolo po staigių abiejų komandų klaidų su kamuoliu atsidūrė dešiniajame atakos krašte, kur lietuvio priežiūra atiteko varžovų atakuojančiam gynėjui Bradley Bealui.

Efektyviai sužaisti nugara nesugebėjęs aukštaūgis bandė atlikti rizikingą perdavimą į baudos aikštelę įkirtinėjusiam DeMarui DeRozanui, tačiau kelias akimirkas suabejojęs Jonas apmaudžiai atidavė kamuolį varžovams į rankas.

Po pralaimėjimo „Cavaliers“ ekipai solidžią koncentraciją pademonstravę „Wizards“ netruko susikrauti apčiuopiamą pranašumą, o pirmame ketvirtyje šeimininkams leido pataikyti vos 5 iš 19 metimų iš žaidimo.

Vašingtono ekipai nesutrukdė pagrindinio įžaidėjo Johno Wallo netektis. Susitikime su Klivlando krepšininkais kairiojo peties sutrenkimą patyręs „Wizards“ lyderis vietą starto penkete užleido iš Naujojo Orleano vasarą į komandą atvykusiam Timui Frazieriui.

Neįpusėjus antram rungtynių kėliniui su savo pagrindiniu atakų organizatoriumi atsisveikinti teko ir Toronto žaidėjams. Arbitrų darbu nepatenkintas Kyle'as Lowry užsidirbo dvi žaibiškas technines pražangas ir iki ilgosios pertraukos likus kiek daugiau nei aštuoniom minutėm buvo išvarytas iš aikštės.

„Raptors“ įžaidėjo diksvalifikacijos metu atsilikinėjo penkiolikus taškų skirtumu – 23:38.

Dwane'o Casey auklėtiniai po ilgosios pertraukos efektyvios gynybos dėka gerokai sumažino svečių pranašumą, tačiau Toronto krepšininkams priartėjus septynių taškų atstumu dviem greitais tritaškiais atsakė visų rungtynių metu „Wizards“ puolimą ant savo pečių tempę Otto Porteris ir Bradley Bealas.

Visgi Kanados klubo kovingumą ketvirčio pabaigoje prikėlė Pascalis Siakamas ir Fredas VanVleetas. Pastarajam sugebėjus pelnyti šešis taškus be atsako po trijų kėlinių „Raptors“ deficitas siekė 8 taškus, o lemiamą susitikimo dalį įžaidėjas pradėjo dviem rezultatyviais perdavimais, pratęsusiais šeimininkų spurtą iki 10:0.

Ketvirto kėlinio viduryje į aikštė grįžęs JV nepasižymėjo naudingu žaidimu, o prabėgus kiek daugiau nei minutei dviejose varžovų atakose iš eilės pažeidė taisykles, užsidirbdamas ketvirtąją ir penktąją asmenines pražangas.

Sėdęs ant suolo uteniškis daugiau žaidybinio laiko nebesulaukė. Šios trumpos atkarpos metu „Wizards“ stabilizavo savo žaidimą ir įsibėgėjusio B. Bealo dėka atstatė rungtynių baigtį nulėmusią dviženklę persvarą.

Per 19 aikštėje praleistų minučių Jonas šiąnakt pasižymėjo 6 taškais (3/4 met.) bei atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius.

Sezono išvakarėse komandinio žaidimą svarbą akcentavusio D. Casey vadovaujama ekipa ketvirtose rungtynėse iš eilės neviršijo 20 rezultatyvių perdavimų skaičiaus, o šiąnakt šioje statistinėje grafoje užfiksavo itin žemą skaičių – 17.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidęs „Wizards“ atakuojantis gynėjas B. Bealas per pastaruosius tris susitikimus vidutiniškai renka po 38 taškus, o iš žaidimo atakauoja net 57 procentų taiklumu (40 iš 70 met.).

Iki šios nakties susitikimo „Raptors“ buvo laimėję devynerias iš dešimties pastarųjų reguliariojo sezono rungtynių prieš Vašingtono krepšininkus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26 (8/21 met., 0/5 trit.), Normanas Powellas 19, Delonas Wrightas 11, Fredas VanVleetas 10 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 38 (16/26 met.), Otto Porteris 19, Marcinas Gortatas 11 (12 atk. kam.), Markieffas Morissas ir Kelly Oubre po 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Toronto ekipa naktį iš antradienio į trečiadienį namuose žais su Čikagos „Bulls“ krepšininkais.