„Raptors“ į Los Andželą atvyko po pralaimėjimų praėjusio sezono čempionams „Golden State Warriors“ ir San Antonio „Spurs“.

Antroje rungtynių pusėje sėkmingiau sužaidę svečiai iš Kanados 101:92 (19:26, 26:25, 27:20, 29:21) įveikė „Lakers“ krepšininkus bei iškovojo trečiąją pergalę.

Pasisuktą čiurną vis dar besigydantis Jonas Valančiūnas mačą stebėjo nuo atsarginių suolelio. Tai jo trečios praleistos rungtynės iš eilės.

Į pergalę svečius iš Toronto vedė Demaras DeRozanas, kuris per 37 minutes pelnė 24 taškus (9/19 dvitaškiai, 6/9 baudų metimai), trigubą dublį atliko Kyle Lowry: per 36 min. gynėjas pelnė 11 taškų (1/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), atkovojo 10 kamuolių bei atšliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Antrojo kėlinio viduryje „Lakers“ pirmavo net 17-os taškų persvara (47:30), tačiau iki pertraukos svečiams pavyko sumažinti skirtumą, po dviejų ketvirčių šeimininkų persvara ištirpo iki 6 taškų (51:45).

Trečiame kėlinyje ropliai pavijo „Lakers“ krepšininkus ir laiminti ekipa ne kartą keitėse, o po trečio ketvirčio „Raptors“ pirmavo 72:71.

Lemiamame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes švieslentė fiksavo lygų rezultatą (83:83), tačiau tuomet „Raptors“ laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo lemtingą pranašumą.

Likus pusantros minutės iki ketvirto ketvirčio pabaigos Julius Randle dvitaškiu sumažino svečių pranašumą iki 6-ių taškų (94:88), tačiau pakeisti mačo eigos „Lakers“ krepšininkams nepavyko.

Slogias rungtynes šeimininkų gretose sužaidė antrasis NBA naujokų biržos šaukimas Lonzo Ballas. 20-tą gimtadienį minėjęs naujokas per 32 min. pataikė du metimus iš žaidimo (1/3 dvitaškis, 1/4 tritaškis) ir pelnė vos 5 taškus.

„Lakers“: J. Randle 18, K. Kuzma 15, B. Lopezas 13, J. Clarksonas 11, J. Hartas ir B. Ingramas po 9, J. Nance Jr. 7, L. Ballas 5, C. Breweris 3, K. Caldwellas-Pope 2 taškai.

„Raptors“: D. DeRozanas 24, S. Ibaka ir P. Siakamas po 18, K. Lowry 11, C. Milesas 9, O. Anunoby ir J. Poelti po 7, N. Powellas 3, F. VanVleetas ir D. Wrightas po 2 taškus.

Ouklando „Golden State Warriors“ – Vašingtono „Wizards“ 120:117 (27:34, 26:33, 34:30, 33:20)

Paskutinėse šios NBA nakties rungtynėse NBA čempionai didžiąją mačo dalį buvo priversti vytis svečius iš Vašingtono ir paskutinių sekundžių dramoje palaužė „Wizards“ ekipą.

Emocingame mūšyje netrūko aštrių momentų, kuriuos vainikavo Draymondo Greeno ir Brandley Bealo susistumdymas. Antro ketvirčio pabaigoje kovojant dėl kamuolio B. Bealas griebė varžovui už kaklo, o D. Greenas iškart sureagavo į oponento veiksmus ir po akimirkos abu krepšininkai susikibę lyg imtynininkai krito ant parketo.

Peštukų skirti supuolė abiejų komandų žaidėjai.

Mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę. Likus 18 sek. Jodie Meeksas pataikė iš toli ir „GSW“ pranašumas ištirpo iki 1 taško (118:117). Šeimininkams pergalę garantavo Kevino Duranto taiklūs baudų metimai, po kurių paskutinė „Wizards“ ataka buvo nesėkminga.

„GSW“ (4/2): K. Durantas 31, S. Curry 20, K. Thompsonas 18, D. Westas 16 taškų.

„Wizards“ (3/2): O. Porteris Jr. 29, J. Wallas 20, K. Oubre Jr. 19, M. Gortatas 18, M. Scottas 14, J. Meeksas 10 taškų.