Po Avery Bradley tritaškio kamuolys kelis kartus pašokinėjo, pasisuko ant lanko ir įkrito į krepšį. Iki rungtynių pabaigos buvo likusi mažiau negu sekundė ir svečiai triumfavo. Serijos iki keturių pergalių rezultatas dabar tapo 1-2. „Celtics“ ekipa nutraukė varžovų atkrintamų varžybų 13-os iš eilės pergalių seriją, skaičiuojant ir praėjusį sezoną (šį sezoną – 10/1).

Bostono komanda, kuri žaidė be traumuoto lyderio Isaiah Thomaso, trečiame kėlinyje nuo aikštės šeimininkų buvo atsilikusi net 21 tašku (56:77) ir atrodė, kad šioje serijoje viskas aišku. Ypač po tai, kai antrą serijos susitikimą „žalieji“ pralaimėjo triuškinamu 44 taškų skirtumu (86:130). Pirmą mačą Bostone taip pat įtikinamai buvo laimėję Klivlando atstovai (117:104).

Marcusas Smartas pataikė 7 tritaškius iš 10 ir pelnė nugalėtojams 27 taškus, pergalingo metimo autorius A. Bradley surinko 20, 16 įmetė Alas Horfordas, 15 - Kelly Olynykas, 14 - Jae Crowderis, 10 - Jonas Jerebko.

Kyrie Irvingas įmetė 29 taškus, Kevinas Love'as – 28 (7/13 tritaškiai) ir atkovojo 10 kamuolių. „Cavaliers“ ir visos NBA žvaigždė LeBronas Jamesas sužaidė vienas blogiausių rungtynių karjeroje. Jis pelnė tik 11 taškų (45 min., 4/9 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/6 baudos), o suklydo net 6 kartus. Už „karalių“ naudingesni šįsyk buvo Tristanas Thompsonas (18 tšk. ir 13 atk. kam.) ir J. R. Smithas (13 tšk.).

Jaylenas Brownas LeBronas Jamesas

Pergalingas A. Bradley tritaškis buvo saldus kerštas L. Jamesui už žeminantį bloką antrame Rytų konferencijose finalo mače.

Serijos ketvirtos rungtynės vyks vėl Klivlande naktį iš antradienio į trečiadienį 3.30 val. Lietuvos laiku.

Pirmoje dvikovos pusėje „Cavaliers“ pataikė 14 tritaškių ir užtikrintai pirmavo. Didelių pastangų dėka svečiai iš Bostono išlygino rezultatą 95:95 ir sugrąžino intrigą serijoje, kuri iki tol buvo viena nuobodžiausių NBA istorijoje. Likus 30 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos, Bostono klubo legionierius iš Švedijos Jonas Jerebko persvėrė santykį 108:106, bet K. Irvingas vėl išlygino rezultatą. Buvo likę žaisti 10,7 sekundės.

Po minutės pertraukėlės „Celtics“ surengė paskutinį derinį, kamuolys atiteko A. Bradley, šis laisvas metė tritaškį ir išplėšė pergalę bostoniečiams 111:108.

„Cavs“ pastarąjį kartą atkrintamosiose pralaimėjo praėjusio sezono NBA superfinalo ketvirtose rungtynėse „Golden State Warriors“ komandai.

Rezultatas:

„Cavaliers“ – „Celtics“ – 108:111 (35:24, 31:26, 21:32, 21:29), serija 2-1.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 29 (40 min. 7 atk. kam., 6/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/5 baudos), Kevinas Love'as 28 (36 min., 1/3 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai, 5/6 baudos), Tristanas Thompsonas 18 (42 min. 13 atk. kam., 3/4 dvitaškiai, 12/15 baudos), J. R. Smithas 13, LeBronas Jamesas 11 (45 min., 6 atk. kam., 6 rez. perdav., 6 klaid., 4/9 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/6 baudos), Imanas Shumpertas 6, Kyle'as Korveris 3 taškai.

„Celtics“: Marcusas Smartas 27 (5 atk. kam., 7 rez. perdav., 7/10 tritaškiai, 1/4 dvitaškiai, 4/6 baudos), Avery Bradley 20, Alas Horfordas 16, Kelly Olynykas 15, Jae Crowderis 14 (11 atk. kam.), Jonas Jerebko 10, Geraldas Greenas 5, Amiras Johnsonas ir Terry Rozieras po 2 taškus.