„Kariai“ kitame etape susitiks su Hjūstono „Rockets“ ir San Antonijaus „Spurs“ poros nugalėtojais. Šioje serijoje kol kas lygu 2-2.

GSW ekipa nuo pat rungtynių pradžios pribloškė varžovus atakų uraganu ir pirmą kėlinį laimėjo net 39:17. Antrame ketvirtyje Jutos komanda pati laimėjo atkarpą 14:0 ir atsitiesė (35:21), bet vėliau sąlygas aikštėje ir toliau diktavo svečiai, kurie ir šventė lengvą galutinę pergalę. Tiesa, trečiame kėlinyje „Jazz“ kelis kartus buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų, bet lūžio pasiekti jiems nepavyko. Šioje atkarpoje du iš eilės S. Curry ir Andre Iguodalos tritaškiai, kai pranašumas nuo 87:79 šoktelėjo iki 93:79, galutinai palaužė aikštės šeimininkų pasipriešinimą.

Nugalėtojams Stephenas Curry pelnė 30 taškų, Klay Thompsonas įmetė 21, Kevinas Durantas surinko 18, o Draymondas Greenas atliko trečią trigubą dublį šio sezono atkrintamosiose – 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. 12 taškų JaVale'o McGee sąskaitoje.

„Jazz“ gretose išsiskyrė Gordonas Haywardas (25 tšk.), Shelvinas Mackas (18 tšk.), australas Dante Exumas (15 tšk.) ir prancūzas Rudy Gobert'as (12 tšk. ir 13 atk. kam.). Jutos komandai trūko susižeidusio George'o Hillo, o ketvirtų rungtynių metu traumą dar patyrė Rodney Hoodas, kuris spėjo pelnyti vos 2 taškus.

Įdomu tai, kad „Warriors“, kurie trečius metus iš eilės pateko į Vakarų konferencijos finalą, šioje serijoje prieš varžovus pirmavo 173 minutes iš 192 galimų. Ouklando klubas žaidė be ligos kamuojamo vyriausiojo trenerio Steve'o Kerro, kurį sėkmingai pakeitė Mike'as Brownas.

Gordonas Haywardas ir Kevinas Durantas

„Warriors“, kaip ir Klivlando klubas „Cavaliers“, šiose atkrintamosiose dar nepatyrė nė vienos nesėkmės ir abi serijas laimėjo „sausai“ (8-0).

Rezultatas:

„Jazz“ – „Golden State Warriors“ – 95:121 (17:39, 35:21, 27:33, 16:28), – serija 0-4.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 25, Shelvinas Mackas 18, Dante Exumas 15, Rudy Gobert'as 12, australas Joe Inglesas 7, Derrickas Favorsas ir Joe Johnsonas po 6, brazilas Raulis Neto 4, Rodney Hoodas 2 taškai.

GSW: Stephenas Curry 30, Klay Thompsonas 21, Kevinas Durantas 18, Draymondas Greenas 17, JaVale'as McGee 12, Ianas Clarkas 8, Andre Iguodala 7, Shaunas Livingstonas 6, gruzinas Zaza Pačiulija 2 taškai.