Jonas Valančiūnas rungtyniavo 25 minutes, pelnė 8 taškus (4/11 dvitaškiai), prametė tritaškį, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 blokus, perėmė kamuolį, jo +/- rodiklis siekė +3.

JV 3 blokus atkrintamosiose atliko tik antrą kartą karjeroje, pirmą sykį tą Jonas padarė pernai gegužės 3-ią prieš Majamio „Heat“.

Po JV dvitaškio septintą minutę komandas skyrė 10 taškų – 18:8. Tačiau tragiškai „Raptors“ ekipai susiklostė kėlinio pabaiga, po LeBrono Jameso dvitaškio su pražanga rezultatas tapo lygus 28:28.

„Cavaliers“ puikiai atakavo prieš didžiąją pertrauką ir po dviejų kėlinių pirmavo 61:49. Antrą ketvirtį „Cavs“ laimėjo 33:21.

Po pertraukos sužaidus dvi minutes L. Jamesas pataikė tritaškį ir ekipas skyrė 16 taškų – 51:67. Tačiau „Raptors“ kabinosi į žaidimą, Cory Josephas, Serge'as Ibaka ir Normanas Powellas pataikė po tritaškį ir besibaigiant kėliniui komandas teskyrė jau 5 taškai – 75:80. Tokiu pat atstumu „Cavaliers“ pirmavo po trijų ketvirčių (85:80).

Ketvirtajame kėlinyje po ilgos pertraukos „Raptors“ ekipa buvo išsiveržusi į priekį 93:92 ir atrodė, kad aikštės šeimininkai perims iniciatyvą.

Tačiau čia prabilo Kyrie Irvingas, kuris vienas pelnė 11 taškų iš eilės, o „Raptors“ teatsakė vos dviem taškais.

„Cavs“ vėl nutolo 103:95. Be to, tritaškį pridėjo LeBronas Jamesas ir „Raptors“ atsidūrė sudėtingoje situacijoje (95:106, likus 2:54 min.).

Šeimininkai nesukūrė stebuklo ir turėjo pripažinti ketvirtąją „Cavs“ pergalę.

„Cavaliers“ yra pirma komanda NBA istorijoje, dvejas atkrintamąsias iš eilės pradėjusi serijomis 8:0.

Lebronas Jamesas sužaidė rezultatyviausią 32-ejų metų žaidėjo seriją iki keturių pergalių NBA istorijoje. Į „Raptors“ krepšį ketveriose rungtynėse vidutiniškai metė po 36 taškus. Pagal šią statistiką L. Jamesas aplenkė Michaelą Jordaną.

„Cavaliers“ tritaškius serijoje metė net 47 proc. taiklumu (61/131), tuo tarpu „Raptors“ tolimus metimus metė 30 proc. taiklumu (27/90). „Cavaliers“ per ketverias rungtynes tritaškiais pelnė net 102 taškus.

Trečią kartą klubo istorijoje atkrintamųjų varžybų seriją Toronto klubas baigė sausu rezultatu (2000 m. prieš „Knicks“ 0:3, 2015 m. „Wizards“ 0:4, abi pirmame etape).

„Raptors“: Serge'as Ibaka 23 (8/12 dvit., 2/6 trit.), DeMaras DeRozanas 22 (8 rez. perd.), Cory Josephas 20 (12 rez. perd., 6 atk. kam.). P.J. Tuckeris 14 (12 atk. kam.), Normanas Powellas 10 (6 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 (6/10 dvit., 5/12 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Kyrie Irvingas 27 (9 rez. perd., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Kyle'as Korveris 18, Channingas Frye 10.

Visą rungtynių statistiką galite rasti čia.

„Cavaliers“ Toronto klubą namuose įveikė 116:105, 125:103, o svečiuose penktadienį „Raptors“ patiesė 115:94.