„Džiazmenai“ šioje pusfinalio serijoje sužaidė geriausias savo rungtynes, tačiau to nepakako pergalei prieš Ouklando „Golden State Warriors“.

Mačą galingai pradėję svečiai po pirmojo ketvirčio pirmavo 27:17. Tačiau „Jazz“ antrame kėlinyje panaikino „GSW“ pranašumą ir po Rodney Hoodo tritaškio pirmąkart išsiveržė į priekį – 48:47.

Aikštės šeimininkai trečiame ketvirtyje turėjo 9-ių taškų persvarą (62:53), tačiau GSW gretose prabilo pirmą tritaškį pataikęs Stephenas Curry, svečiai laimėjo atkarpą 19:8 ir prieš lemiamą kėlinį išsiveržė į priekį 72:70.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Jazz“ dar pirmavo 75:74, o ketvirčiui įpusėjus GSW vedė tik trimis taškais – 84:81.

Tačiau likus kiek mažiau nei keturioms minutėms po tritaškį pataikė Stephenas Curry bei Kevinas Durantas ir svečiai įgijo 8-ių taškų pranašumą – 92:84.

Besibaigiant mačui po krepšiu apsistumdė K. Durantas ir Rudy Gobertas, kuris gynyboje kovodamas dėl kamuolio grubiai pastūmė svečių lyderį, o šis taip pat atsakė tuo pačiu. Šiuos krepšininkus išskyrė teisėjas ir aistros greitai aprimo.

Kevino Duranto vedama Ouklando ekipa užtikrintai sužaidė lemiamas rungtynių minutes ir palaužė namuose žaidusią „Jazz“ ekipą bei žengė dar vieną žingsnį Vakarų konferencijos finalo link.

K. Durantas per 39 minutes pelnė 38 taškus (11/18 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 4/4 baudų metimai) ir atkovojo 13 kamuolių. S. Curry per 37 min. pelnė 23 taškus (3/9 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 8/9 baudų metimai).

„Jazz“ gretose išsiskyrė Gordonas Haywardas, pelnęs 29 taškus (7/18 metimai iš žaidimo, 13/14 baudų metimai).

„Golden State Warriors“ ekipa į Jutą atvyko be savo stratego Steve'o Kerro, kuris vis dar negalėjo vadovauti komandai dėl sveikatos problemų.

Ouklande pirmąsias rungtynes GSW laimėjo 106:94, antrąsias – 115:104.

Ketvirtosios šios serijos rungtynės vyks gegužės 9-ąją, 4.00 val. Lietuvos laiku, šį mačą tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Rezultatas

Jutos „Jazz“ – „Golden State Warriors“ 91:102 (17:27, 33:22, 20:23, 21:30).

„GSW“: Kevinas Durantas 38, Stephenas Curry 23, Andre Iguodala 11, Draymondas Greenas 9, Zazza Pachulia 7 taškai.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 29, Rudy Gobertas 21, Shelvinas Mackas 11, Joe Inglesas ir Boris Diaw po 10 taškų.

Išsamią mačo statistiką galite rasti čia.