Pergalės kalviu tapo pirmajame kėlinyje po susidūrimo su Otto Porteriu danties netekęs Isaiah Thomasas: per 38 min. įžaidėjas pelnė 33 taškus (6/12 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 6/7 baudų metimai) bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Mačo pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo. Sužaidus daugiau nei penkias minutes 20:3 pirmavo svečiai iš Vašingtono.

Tačiau šeimininkai antroje pirmo kėlinio pusėje pristabdė svečius ir ėmė mažinti skirtumą. Po pirmųjų 12 minučių – 24:38.

Antrame ketvirtyje iniciatyva priklausė Bostono ekipai: sužaidus antrame kėlinyje 5 minutes pirmąkart po Jae Crowderio dvitaškio rezultatas tapo lygus 42:42.

Tiesa, svečiai iki pat trečiojo kėlinio vidurio sugebėjo išlaikyti trapią persvarą. Rungtynių lūžis įvyko trečiojo ketvirčio antroje pusėje, kurią šeimininkai laimėjo 22:7 ir po trijų kėlinių pirmavo 95:80.

Lemiamame kėlinyje „Celtics“ išsaugojo sukauptą persvarą ir neleido svečiams pakeisti rungtynių eigos. Pergalę 123:111 iškovojo „Celtics“ klubas.

Antrasis mačas gegužės 3-iąją taip pat vyks Bostone.

„Celtics“: Isaiah Thomas 33, Jae Crowderis 24, Alas Horfordas 21, Avery Bradley 18, Kelly Olynyk 12 taškų.

„Wizards“: Brandley Bealas 27, Johnas Wallas 20, Marcinas Gortatas ir Otto Porteris Jr. po 16, Kelly Oubre Jr. 12 taškų.

Dviem nesėkmėmis NBA atkrintamąsias varžybas pradėję Bostono „Celtics“ krepšininkai persigrupavo ir laimėjo ketverias rungtynes iš eilės. Paskutinį tašką Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje su Čikagos „Bulls“ Brado Stevenso auklėtiniai padėjo svečiuose iškovoję nesunkią pergalę 105:83.

Vašingtono „Wizards“ Rytų konferencijos ketvirtfinalyje serijoje iki keturių pergalių 4-2 palaužė Atlantos „Hawks“ pasipriešinimą.