„Celtics“ šįkart pirmavo ir kontroliavo įvykius nuo pirmos iki paskutinės sekundės.

16 iš 39 tritaškių pataikiusioje komandoje šįkart naudingiausias buvo gynėjas Avery Bradley, pelnęs 23 taškus.

Bostono klubo lyderis Isaiah Thomasas žaidė gana kukliai ir prie pergalės prisidėjo 12 taškų bei 6 rezultatyviais perdavimais. Šeštadienį įžaidėjas Vašingtono valstijoje dalyvaus savo sesers, žuvusios per automobilio avariją prieš pat atkrintamųjų varžybų startą, laidotuvėse.

Reguliariajame sezone konferencijos nugalėtoju tapę „Celtics“ į pusfinalį žengė pirmą kartą nuo 2012 metų.

„Bulls“, kurie serijos pradžioje smarkiai pagadino nervus B. Stevensui, gretose išsiskyrė 23 taškus perlnęs Jimmy Butleris. Įdomu, kad tik jis ir 10 taškų pridūręs Robinas Lopezas sugebėjo surinkti dviženklį taškų skaičių.

Bostono „Celtics“ – Čikagos „Bulls“ 105:83 (30:23, 24:18, 34:18, 17:24)

„Celtics“: Avery Bradley 23, Geraldas Greenas 16, Isaiah Thomasas, Jae Crowderis ir Alas Horfordas – po 12.

„Bulls“: Jimmy Butleris 23, Robinas Lopezas 10, Isaiah Canaanas 9, Michaelas Carteris-Williamsas ir Joffrey Lauvergne – po 8.

Kitą Rytų konferencijos ketvirtfinalį užbaigė Johno Wallo ir Bradley Bealo benefisas. Kartu jie suvertė 71 tašką, o „Wizards“ išvykoje įveikė Atlantos „Hawks“ 115:99 ir laimėjo seriją 4:2.

Vašingtono atstovai taip pat pirmavo beveik visos dvikovos metu. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui „Hawks“ buvo priartėję iki 3 taškų, bet daugiau pasipriešinti nebepajėgė.

Labiausiai dėl to „kaltas“ vien per ketvirtą kėlinį 19 taškų surinkęs J. Wallas. Iš viso jis pasižymėjo 42 taškais ir pagerino savo karjeros atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą.

Atlantos „Hawks“ – Vašingtono „Wizards“ 99:115 (23:30, 23:35, 36:24, 17:26)

„Hawks“: Paulas Millsapas 31 (10 atk. kam.), Dennisas Schroderis 26 (10 rez. perd.), Timas Hardaway jaunesnysis 13, Dwightas Howardas ir Kentas Bazemore'as – po 9.

„Wizards“: Johnas Wallas 42 (8 rez. perd.), Bradley Bealas 31, Markieffas Morrisas 17, Bojanas Bogdanovičius 10, Otto Porteris jaunesnysis 8.

Tuo metu „Golden State Warrior“ klubui vis dar reikia laukti savo varžovų Vakarų konferencijos pusfinalyje.

Paskutinėse rungtynėse šeštadienio rytą Lietuvos laiku Los Andželo „Clippers“ priešininkų teritorijoje po atkaklios kovos 98:93 nugalėjo Jutos „Jazz“ ir išlygino serijos santykį – 3:3.

Chriso Paulo vedami svečiai spurtavo trečiame kėlinyje, o likus žaisti 4 min. turėjo 14 taškų persvarą (91:77). Tuomet Gordonas Haywardas pelnė 7 taškus iš eilės ir atkūrė intrigą. Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė vienas tolimas metimas, bet Ch. Paulo ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo, ir „Clippers“ pratęsė kovą dėl vietos kitame etape.

Ch. Paulas iš viso pelnė 29 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Kitoje aikštės pusėje sunkiai sulaikomas buvo G. Haywardas, kurio sąskaitoje – 31 taškas.

Lemiamos septintos serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku.

Jutos „Jazz“ – Los Andželo „Clippers“ 93:98 (22:20, 23:27, 25:31, 23:20)

„Jazz“: Gordonas Haywardas 31, George'as Hillas 22, Rudy Gobertas 15 (9 atk. kam.), Joe Johnsonas 9.

„Clippers“: Chrisas Paulas 29 (8 rez. perd.), DeAndre Jordanas 13 (18 atk. kam.), Lucas Mbah a Moute'as ir Austinas Riversas – po 13, Jamalas Crawfordas 12.