Prancūzas Rudy Gobert'as grįžo po kelio traumos, kurią patyrė pirmų rungtynių pirmoje atakoje, žaidė 24 minutes ir atliko dvigubą dublį. Prancūzas pelnė 15 taškų (6/6 dvitaškiai, 3/4 baudos) ir atkovojo 13 kamuolių po krepšiais.

Gordonas Haywardas pradėjo susitikimą „Jazz“ starto penkete, bet buvo visas perbalęs dėl apsinuodijimo, žaidė tik 9 minutes ir dar neatėjus ilgajai pertraukai pakilo nuo suolo ir išėjo į rūbinę, iš kur buvo komandiruotas namo. Jis spėjo įmesti 3 taškus. Trečiose serijos rungtynėse jis buvo pasiekęs karjeros rezultatyvumo rekordą (40 taškų).

Joe Johnsonas nugalėtojams pelnė 28 taškus. Jis surinko 11 taškų iš eilės lemiamoje atkarpoje ketvirtame kėlinyje ir persvėrė rezultatą 91:90. Beje, J. Jonhsonas įmetė pergalingus taškus ir pirmose serijos rungtynėse.

Svečiams iš Los Andželo, kurie vertėsi be traumuoto Blake'o Griffino, Chrisas Paulas beveik atliko trigubą dublį (27 taškai, 12 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovoti kamuoliai), Jamalas Crawfordas pelnė 25, o DeAndre Jordanas įmetė 12 taškų ir sugriebė 10 kamuolių.

Rezultatas:

„Jazz“ (5) – „Clippers“ (4) – 105:98 (24:26, 31:26, 22:28, 28:18), – serija 2-2.

„Jazz“: Joe Johnsonas 28, Rodney Hoodas 18, Derrickas Favorsas 17, Rudy Gobert'as 15, George'as Hillas 13, Joe Inglesas 8, Gordonas Haywardas ir Dante Exumas po 3 taškus.

„Clippers“: Chrisas Paulas 27 (9 atk. kam., 12 rez. perdav.), Jamalas Crawfordas 25, DeAndre Jordanas ir J. J. Redickas po 12, Raymondas Feltonas 11, Lucas Mbah a Moute ir Marreese'as Speightsas po 5, Wesley Johnsonas 1 taškas.