Be traumuoto vidurio puolėjo Rudy Goberto vertęsi šeimininkai sulaukė rezultatyviausio klubo lyderio Gordono Haywardo pasirodymo atkrintamosiose varžybose, tačiau pristigo universalumo puolime.

Trys žaidėjai – G. Haywardas, George‘as Hillas ir Joe Johnsonas – kartu pataikė 28 iš 49 metimų iš žaidimo, tačiau visi likę krepšininkai tesukrapštė tik 25 taškus.

Itin nesėkmingai šiame susitikime pasirodė vienas svarbausių Jutos krepšininkų Derrickas Favorsas. Per 38 aikštėje praleistas minutes starto penketo narys tepelnė tik 2 taškus (1/3 met., 0/2 baud.).

Vedami laisvuoju agentu šią vasarą tapsiančio G. Haywardo šeimininkai pirmavo nuo iki ketvirto kėlinio vidurio, tačiau „Clippers“ rungtynių pabaigoje perėmė iniciatyvą ir surengę spurtą 15:0 persvėrė rezultatą bei šventė itin svarbią pergalę svečiuose.

Pagrindiniu raktu į pergalę tapo įžaidėjo Chriso Paulo žaidimas. Los Andželo ekipos aikštės generolui pritrūko tik trijų atkovotų kamuolių iki trigubo dublio, tačiau dar įspūdingiau jo statistikos eilutę papuošė puikus per 36 minutes užfiksuotas rezultatyvių perdavimų ir klaidų santykis. Dešimt kartų sėkmingai komandos draugams asistavęs žaidėjas visų rungtynių metu teprarado tik du kamuolius.

Agresyvų įžaidėjo pasirodymą puolime iššaukė antrajame ketvirtyje Blake‘o Griffino patirta trauma. „Clippers“ puolėjas po greitame puolime atlikto metimo nesėkmingai nusileido ant parketo ir po ilgosios pertraukos nebepasirodė aikštėje.

Svečių ekipos medikai atliko rentgeno tyrimus, kurie nenustatė jokios rimtos traumos. Artimiausiu metu Doco Riverso vadovaujamas klubas turėtų pateikti daugiau informacijos apie B. Griffino sveikatos būklę.

Trečiasis Los Andželo didžiojo trejeto narys DeAndre Jordanas pasižymėjo dvigubu dubliu, o kamerūnietis Lucas Mbah a Moute sužaidė rezultatyviausias atkrintamųjų varžybų rungtynes savo karjeroje.

Jutos klubo krepšininkai šiąnakt pasižymėjo puikiu taiklumu – „Jazz“ pataikė 36 iš 69 (52 proc.) metimų iš žaidimo bei 14 iš 34 (41 proc.) tritaškių – tačiau kovoje dėl atšokusių kamuolių varžovams nusileido net 27:41.

Ketvirtąją ir penktąją vietas po reguliariojo sezono Vakarų konferencijoje užėmusių ekipų dvikova kol kas pasižymi ypatingu kovingumu – didžiausiu taškų skirtumu pergalę kol kas iškovojo „Clippers“, antrosiose rungtynėse palaužę varžovus rezultatu 99:91.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 40, George‘as Hillas 26, Joe Johnsonas 15 taškų (1/6 trit.).

„Clippers“: Chrisas Paulas 34 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), DeAndre Jordanas 17 (7/14 baud., 13 atk. kam.), Lucas Mbah a Moute 15, Blake’as Griffinas 11 taškų.

Ketvirtosios serijos rungtynės Jutoje vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 04:00 Lietuvos laiku.