Rungtynes praleidus „Pelicans“ lyderiams Anthony Davisui ir DeMarcusui Cousinsui savojo šanso sulaukė Donatas Motiejūnas, per 24 aikštėje praleistas minutes pasižymėjęs 8 taškais (2/7 met., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojęs 4 ir praradęs 2 kamuolius bei surinkęs 3 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką.

Per visą sezoną 23 ar daugiau minučių D-Mo žaidė tik trečią kartą. Pirmieji du tokie atvejai užfiksuoti sausio pabaigoje, kai lietuvis pasitikėjimo sulaukė rungtynėse su „Raptors“ ir „Cavaliers“ ekipomis.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose pasirodė veteranas Metta World Peace, sužaidęs rezultatyviausias rungtynes nuo 2013-ųjų metu sausio, o Naujojo Orleano gretose karjeros rezultatyvumo rekordą pakartojo naujokas Cheickas Diallo.

Penktą pergalę iš eilės iškovoję „Lakers“ krepšininkai išlygino tarpusavio reguliariojo sezono serijos rezultatą – 2:2.

„Lakers“: Metta World Peace 18 (7/17 met., 4 per. kam.), Brandonas Ingramas ir Jordanas Clarksonas po 15, Davidas Nwaba 14, Julius Randle‘as 11, Thomas Robinsonas 10 taškų.

„Pelicans“: Cheickas Diallo 19 (9/10 met., 11 atk. kam.), Alexis Ajinca ir Jrue Holiday po 14, Jordanas Crawfordas 11, Dante Cunninghamas 10 taškų.

Vienintelėse šios nakties rungtynėse, turėjusiose įtakos į atkrintamąsias varžybas patekusių ekipų išsidėstymui Atlantos „Hawks“ (43/38) namuose 103:76 (38:26, 25:18, 21:17, 19:15) sutriuškino be lyderio Kemba Walkerio žaidusius Šarlotės „Hornets“ (36/46) krepšininkus ir užsitikrino penktąją vietą galutinėje Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje.

Atlantos ekipos pergalė lėmė, jog Jonas Valančiūnas ir Toronto „Raptors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape stos į dvikovą su Milvokio „Bucks“ klubu. Tarpusavio reguliariojo sezono seriją Kanados ekipa prieš varžovus laimėjo 3:1, tačiau pralaimėjo pastarąjį tarpusavio susitikimą rezultatu 94:101.

J. Valančiūnas rungtynėse prieš „Bucks“ šiame sezone vidutiniškai žaidė po 25 minutes ir rinko po 11 taškų bei 9,3 atkovoto kamuolio. Per keturiolika karjeroje prieš šią ekipą žaistų susitikimų JV statistikos vidurkiai beveik identiški – 24 minutės, 12,5 taško ir 9,5 atkovoto kamuolio.

Ketvirtą pergalę paeiliui iškovoję Atlantos krepšininkai pirmajame etape stos į akistatą su Vašingtono „Wizards“ ekipa.

Rungtynių baigtį „Hawks“ nulėmė jau pirmoje rungtynių pusėje, kurią užbaigė susikrovę 19 taškų persvarą. Per pirmuosius du kėlinius Mike‘o Budenolzerio auklėtiniai iš žaidimo pataikė net 24 iš 34 metimų (71 proc. taiklumas).

„Hawks“: Dwightas Howardas 19 (12 atk. kam.), Paulas Millsapas ir Ersanas Ilyasova po 10 taškų.

„Hornets“: Jeremy Lambas 21, Michaelas Kidd-Gilchristas, Briante Webberis ir Treveonas Grahamas po 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Dalaso „Mavericks“ (32/49) – Denverio „Nuggets“ (39/42) 91:109 (26:23, 18:34, 31:26, 16:26).

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 21 (9/20 met., 8 atk. kam., 3 blk.), J.J. Barea 13, Devinas Harrisas 11, Yogi Ferrellas ir Dwightas Powellas po 10 taškų.

„Nuggets“: Gary Harrisas 20 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Masonas Plumlee ir Malikas Beasley po 16, Juancho Hernangomezas 14, Jamalas Murray 10 taškų (10 rez. perd.).

Sakramento „Kings“ (32/49) – Finikso „Suns“ (24/58) 129:104 (28:25, 30:14, 39:38, 32:27).

„Kings“: Buddy Hieldas 30 (12/20 met.), Ty Lawsonas 22 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), Willie Caulley-Steinas, Benas McLemore’as ir Georgios Papagiannis po 13, Skalas Labissiere’as ir Anthony Tolliveris po 12, Garrettas Temple’as 10 taškų.

„Suns“: Tyleris Ulisas 27, Marquese’as Chrissas 22, T.J. Warrenas ir Alanas Williamsas (11 atk. kam.) po 14, Derrickas Jonesas 10 taškų.