Iki šiol D. Sabonis žaidė visuose 72 susitikimuose.

Pergalingus taškus likus 7 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos pelnė Oklahomos ekipos lyderis Russellas Westbrookas. Jis iš viso surinko 37 taškus (16 jų – per ketvirtą kėlinį), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo trečias R. Westbrooko trigubas dublis iš eilės ir 37-as šį sezoną.

Svečiai iš Oklahomos per paskutines keturias minutes panaikino 13 taškų deficitą ir laimėjo lemiamą atkarpą 14:0. 12 iš tų taškų įmetė R. Westbrookas.

Harrisono Barneso tritaškis paskutinę akimirką buvo netaiklus ir Dalaso krepšininkai patyrė 42-ą pralaimėjimą šį sezoną.

„Thunder“ tai buvo 42-a pergalė šį sezoną ir 7-a per 9-erias pastarąsias rungtynes. Victoras Oladipo prie pergalės prisidėjo 15 taškų, Tajas Gibsonas – 13, Stevenas Adamsas iš Naujosios Zelandijos – 8.

„Mavericks“, kurie likus 3:31 min. dar pirmavo 91:78, gretose išsiskyrė Nerlensas Noelis ir Wesley Matthewsas (po 15 tšk.), Yogi Ferrellas (13 tšk.), Devinas Harrisas (12 tšk.), puertorikietis J. J. Barea ir H. Barnesasas (po 10 tšk.). Garsus vokietis Dirkas Nowitzkis surinko 8 taškus.

Rezultatas:

„Mavericks“ (42/31) – „Thunder“ (31/42) – 91:92 (26:25, 24:10, 19:22, 22:35).

D. Motiejūnas nežaidė, „Pelicans“ pralaimėjo

Donatas Motiejūnas taip pat nežaidė, o jo atstovaujamas Naujojo Orleano klubas „Pelicans“ svečiuose pralaimėjo Jutos ekipai „Jazz“ 100:108 (21:28, 30:28, 20:25, 29:27) ir patyrė 43-ią nesėkmę šiame NBA čempionate.

„Jazz“ gretose vėl nesulaikomas buvo prancūzas Rudy Gobert'as, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir blokavo 5 metimus. Rodney Hoodas taip pat įmetė 20, australas Joe Inglesas – 19, o Georgea's Hillas – 17 taškų. Šis trejetas kartu pataikė 12 tritaškių.

Svečiams iš Naujojo Orleano Anthony Davisas surinko 36 taškus ir sugriebė 17 kamuolių po krepšiais, Jrue Holiday sąskaitoje – 19 taškų.

„Pelicans“ susitikimo pabaigoje po A. Daviso tritaškio buvo priartėję iki 6 taškų (96:102), bet galutinai perimti iniciatyvos jiems nepavyko.