Mindaugas Kuzminskas šiame susitikime žaidė tik 5 minutes, per kurias prametė vienintelį dvitaškį ir kartą prasižengė. Tai buvo trečias kartas šį mėnesį, kai aikštėje pasirodęs Kūzia ją paliko nepelnęs nė taško.
M. Kuzminskas prieš R. Gobertą.

Jutos klubas šiose rungtynėse atidavė pagarbą prieš dvidešimt metų Vakarų konferencijos čempionų titulą iškovojusiems „Jazz“ krepšininkams. Arenoje ilgosios pertraukos metu pasveikinti Jeffas Hornacekas, Johnas Stocktonas ir video sveikinimą sirgaliams perdavęs Karlas Malone‘as.

1996-97 sezono ekipa pasiekė Jutos organizacijos reguliariajame sezone iškovotų pergalių rekordą ir pirmą kartą klubo istorijoje nukeliavo iki NBA superfinalo, kuriame 2:4 nusileido Michaelo Jordano vedamiems Čikagos „Bulls“.

Šiąnakt rezultatyviausias savo karjeros rungtynes sužaidė prancūzas Rudy Gobertas. Vidurio puolėjas prametė tik vieną metimą iš žaidimo ir sugebėjo atkovoti net 11 kamuolių po varžovų krepšiu bei pasižymėti įspūdingas dėjimais iš viršaus.

Aukštaūgis tapo penktuoju šio sezono europiečiu, pasiekusiu 35 per rungtynes pelnytų taškų ribą. Be R. Goberto tą padaryti bent po kartą sugebėjo Giannis Antetokounmpo, Marcas Gasolis, Nikola Jokičius ir Kristapas Porzingis.

Pastarasis krepšininkas šių rungtynių ketvirtame kėlinyje atsidūrė kurioziškoje situacijoje, kai po gautos asmeninės pražangos paliko aikštę dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito, tačiau po kelių akimirkų supratęs, jog gavo penktąją pražangą, grįžo ant parketo.

Iš Liepojos kilęs krepšininkas viso šiąnakt surinko 24 taškus (8/17 met., 3/7 trit., 5/6 baud.), 7 atkovotus kamuolius bei po vieną perimtą kamuolį ir bloką.

Pralaimėjimas dar labiau „įtvirtino“ Niujorko klubą dvyliktoje Rytų konferencijos vietoje. Prieš sezoną ambicingus tikslus kėlę „Knicks“ turnyrinėje lentelėje lenkia tik Bruklino „Nets“, Orlando „Magic“ ir Filadelfijos „76ers“ klubus.

Savo ruožtu „Jazz“ sustiprino savo galimybes reguliarųjį sezoną užbaigti ketvirtoje Vakarų pozicijoje ir turėti namų pranašumą pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

„Jazz“: Rudy Gobertas 35 (13/14 met., 9/12 baud., 13 atk. kam., 4 blk.), Gordonas Haywardas 19 (1/7 trit., 8 atk. kam.), George‘as Hillas 15, Joe Johnsonas ir Raulis Neto po 10 taškų.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 24, Derrickas Rose‘as 17 (6 rez. perd.), Carmelo Anthony 16 (5/13 met., 1/4 trit.), Courtney Lee 12 taškų.

Jutos ekipa šiose rungtynėse kovą dėl atšokusiu kamuolių laimėjo santykiu 46:36 ir prarado tik 7 kamuolius, taip sugebėdami kompensuoti silpną pataikymą iš toli – vos 7 iš 28 tritaškių.