Antrame kėlinyje įspūdingą solo pasirodymą surengė Minesotos klubo atstovas Shabazzas Muhammadas, surinkęs net 16 taškų, tačiau per visas likusias rungtynes puolėjas prie šios sumos pridėjo tik vieną dvitaškį.

S. Muhammado pasirodymas leido šeimininkams po pirmosios rungtynių pusės turėti devynių taškų persvarą, tačiau trečiame kėlinyje geriausia lygos gynyba pasigirti galintys „Spurs“ sugebėjo priversti varžovus prarasti net 10 kamuolių ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Visgi „Timberwolves“ nenuleido rankų ir likus kiek daugiau nei dviem minutėm iki rungtynių pabaigos išsiveržė į priekį, bet iki ilgosios pertraukos tik 2 taškus pelnęs svečių lyderis Kawhi Leonardas lemiamomis minutėmis sužaidė užtikrintai ir padėjo komandai iškovoti pergalę.

San Antonijaus klubas šiame sezone laimėjo 26 iš 35 išvykose žaistų rungtynių, tai geriausias rezultatas visoje NBA lygoje.

Minesotos klubo gretose debiutavo Izraelio rinktinės krašto puolėjas Omri Casspi. Per 22 aikštėje praleistas minutes ekipos naujokas pasižymėjo 5 taškais ir net penkiomis klaidomis.

„Timberwolves“: Karl-Anthony Townsas 25 (8/17 met., 14 atk. kam.), Andrew Wigginsas 22, Shabazzas Muhammadas 18 taškų.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 26, Kawhi Leonardas 22 (0/5 trit.), Emmanuelis Ginobili ir Pau Gasolis po 11, Danny Greenas 10 taškų.

Ženkliai mažiau jėgų pareikalavusia pergale šiąnakt džiaugėsi kiti Vakarų Konferencijos lyderiai „Golden State Warriors“ (57/14), svečiuose be didesnio vargo 112:87 (28:30, 34:20, 29:21, 21:16) pranokę Dalaso „Mavericks“ (30/40) krepšininkus.

Pagrindine šio susitikimo istorija tapo brolių Curry – Stepheno ir Setho – akistata. Visgi naudingiausias dviejų pastarųjų sezonų lygos krepšininkas pranoko tik šiame sezone reguliariu starto penketo krepšininku tapusį brolį ir tarpusavio dvikovose šventę šeštą pergalę ir šešių galimų.

Trylika tolimų metimų į varžovų krepšį susmeigę svečiai laimėjo penktą kartą iš eilės ir nušlavė reguliariojo sezono seriją prieš Dalaso klubą sausu rezultatu 3:0.

„Mavericks“ gretose rezultatyviausias ir vėl buvo vokietis Dirkas Nowitzki, tačiau pagrindiniu jo pagalbininku tapti turėjęs Harrisonas Barnesas į savo buvusios ekipos krepšį sumetė tik 5 taškus, pataikydamas vos du metimus iš dešimties.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 16 (9 atk. kam.), Nerlensas Noelis 14 (5/7 met., 7 atk. kam.), Yogi Ferrellis 12 (4/6 trit.), Sethas Curry 10 taškų.

„Warriors“: Klay Thompsonas 23 (5/8 trit.), Ianas Clarkas 18, Stephenas Curry 17 (3/9 trit.), Patrickas McCaw 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Bruklino „Nets“ (14/56) – Detroito „Pistons“ (34/37) 98:96 (22:31, 28:13, 24:21, 24:31).

„Nets“: Brookas Lopezas 29, Caris LeVertas 15, K.J. McDanielsas 11., Spenceris Dinwiddie (8 atk. kam., 2 blk.) ir Archie Goodwinas po 10 taškų.

„Pistons“: Tobias Harrisas 24, Kentavious Caldwell-Pope‘as 19, Ishas Smithas 16, Andre Drummondas (17 atk. kam.) ir Marcusas Morrisas po 13 taškų.

Pergalę „Nets“ ekipai atnešė taiklus B. Lopezo metimas su sirena, o „Pistons“ aukštaūgis A. Drummondas ketvirto kėlinio viduryje patyrė kelio traumą.

Majamio „Heat“ (35/36) – Finikso „Suns“ (22/49) 112:97 (23:26, 36:20, 25:17, 28:34).

„Heat“: Hassanas Whiteside‘as 23 (14 atk. kam., 3 per. kam., 2 blk.), Tyleris Johnsonas 17 (5 per. kam.), Goranas Dragičius 16, Joshas Richardsonas 14, Willie Reedas 12 (7 atk. kam.), Wayne‘as Ellingtonas 11, Jamesas Johnsonas 10 taškų.

„Suns“: Marquese‘as Chrissas 24 (7/9 met., 2/2 trit., 8/10 baud., 6 kl.), Leandro Barbosa 13, T.J. Warrenas ir Aleksas Lenas (11 atk. kam.) po 12, Devinas Bookeris 11 taškų (4/16 met.).

Majamio klubo vidurio puolėjui H. Whiteside‘ui po rungtynių prireikė trylikos siūlių prakirstai rankai užsiūti.

Portlando „Trail Blazers“ (32/38) – Milvokio „Bucks“ (35/35) 90:93 (21:18, 14:30, 28:19, 27:26).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 31 (2/9 trit., 4 per. kam.), C.J. McCollumas 21, Allenas Crabbe ir Jusufas Nurkičius (14 atk. kam.) po 11 taškų.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 26, Giannis Antetokounmpo 22 taškai.

Milvokio klubas laimėjo devintąsias iš pastarųjų vienuolikos rungtynių.

Los Andželo „Lakers“ (20/50) – Los Andželo „Clippers“ (42/29) 109:133 (24:33, 16:37, 34:38, 35:25).

„Lakers“: Brandonas Ingramas 21, Julius Randle‘as 19, D‘Angelo Russellas 18, Ivica Zubacas 17 (7 atk. kam.), Thomas Robinsonas 16 taškų.

„Clippers“: Chrisas Paulas 27, J.J. Redickas 24 (7/9 met., 4/5 trit.), Austinas Riversas 18, Jamalas Crawfordas 15, Blake‘as Griffinas (8 rez. perd.) ir DeAndre Jordanas (11 atk. kam.) po 12, Marreese‘as Speightsas ir Brandonas Bassas po 10 taškų.